Zavřít reklamu

5 aplikací, které musíte mít ve svém smartphonu Android

Komerční sdělení

21. 6. 2022    

Pokud vlastníte smartphone se systémem Android, budete potřebovat několik základních aplikací pro synchronizaci souborů, sledování videí, sledování spánkových vzorců, čtení a další. Google Play nabízí nejrůznější aplikace, jako je třeba Betano aplikace, se kterou se nudit nebudete.

Spotify a Tidal

Aplikace Spotify vám umožňuje poslouchat hudbu a podcasty dle vašeho výběru, ať jste kdekoli. Můžete poslouchat alba nebo interprety, vytvářet si vlastní seznamy skladeb s oblíbenými skladbami, vybrat si hotový seznam skladeb podle vaší nálady nebo využít personalizovaná doporučení. Spotify také nabízí přístup k tisícům podcastů, včetně originálních záběrů, které jinde nenajdete. Aplikace je k dispozici zdarma pro mobilní telefony a tablety.

Aplikace Tidal zaručuje přístup k 70 milionům skladeb, zcela bez reklam, také offline a na jakémkoli zařízení. Jedná se o hudební službu s kvalitou zvuku HiFi a MQA. Uživatelé najdou také video a dokonce i speciální živá vystoupení dostupná pouze lidem používajícím aplikaci. Ve službě si můžete vytvářet vlastní playlisty a sdílet je se svými přáteli, nebo poslouchat hotové.

Shazam

Aplikace umožňuje identifikovat hudbu, rozpoznat název a interpreta skladby na základě nahraného zvukového fragmentu. Aplikace je schopna rozeznat skladbu i při použití sluchátek. Shazam ukládá informace o nalezených skladbách a umožňuje vám je přehrávat ve službách, jako je YouTube a Spotify. Součástí aplikace je také Top List a seznam nejčastěji vyhledávaných skladeb uživateli aplikace. Díky možnosti integrace aplikace s vaším účtem na Facebooku můžete sdílet informace, komentáře a nalezené písničky se svými přáteli.

Family S.O.S.

Family S.O.S. bude se hodit všem, kteří chtějí být v neustálém kontaktu (nejen po telefonu) se svými příbuznými – rodiči, dětmi nebo partnerem. Služba umožňuje znát přesnou polohu druhé osoby (přesnost až 10 metrů), jedním tlačítkem posílat OK notifikace s vaší polohou nebo odeslat SOS alarm.

Aplikace funguje jako osobní alarm – pokud se vaše dítě, rodič nebo partner necítí dobře nebo je v jakémkoli nebezpečí, okamžitě vás upozorní! Kromě SOS upozornění dostanete na svůj telefon také informace s přesnou polohou vašeho blízkého – budete tak vědět, kam se máte vydat, abyste pomohli lidem, kteří potřebují podporu.

Snapseed

Na Google Play najdete spoustu aplikací pro úpravu fotek pro Android, ale tato patří k těm lepším. Poskytuje vám přístup k téměř jakémukoli nástroji pro vylepšení obrazu, na který si vzpomenete, který vám pomůže se vším od úpravy barev po odstranění objektů. Můžete intenzivně pracovat na vylepšení efektů na velmi vysoké úrovni nebo jednoduše stisknout několik filtrů během několika sekund. Navzdory velkému množství funkcí zůstává Snapseed a jeho nástroje snadno použitelné. Jakmile budete hotovi, můžete své výsledky snadno sdílet a exportovat. Aplikace je k dispozici pro Android zdarma.

SwiftKey

Můžete být spokojeni s klávesnicí, která je součástí vašeho smartphonu Android, ale pokud chcete posunout psaní na další úroveň, potřebujete SwiftKey. Zachytí fráze, slang a přezdívky, které používáte, a použije tyto informace k poskytnutí chytřejších automatických oprav a predikce textu. Pokud dáváte přednost přejetí, aplikace to také podporuje. SwiftKey vám poskytuje snadný přístup k emotikonům a obrázkům GIF, podporuje více jazyků a nabízí více barevných motivů pro oživení vzhledu vaší klávesnice. SwiftKey pro Android je k dispozici zdarma. Pokud je váš čas drahocenný a nechcete jej ztrácet neustálými korekturami textů, tento program je pro vás!