Zavřít reklamu

Boxerské Prizefighters 2 pokračuje na Androidu duchovní odkaz Punch-Outu

Je libo komplexní boxerskou simulaci?

18. 12. 2020     Zdroj

Punch-Out je série klasických boxerských videoher z dob videoherní prehistorie. První díly vycházely ještě na první konzoli na NES, vůbec první domácí konzoli od Nintenda. Dnes vydaní Prizefighters 2 na první pohled starou klasiku nápadně připomínají. Obrázky vzbuzují pocit, že hra bude pouhou kopií původního originálu, klamou však tělem. Prizefighters 2 se vyhýbají definici jednoduché mlátičky a pravým hákem uzemňují ty, kteří by od hry nečekali hromadu taktických a strategických rozhodnutí.

Nedůvěra v originalitu hry je ovšem na místě. Ne proto, že by sama nebyla originální, ale spíše kvůli faktu, že první díl si opravdu z Punch-Outu bral vše dobré a moc nového sám nepřidal. Druhý díl však nabírá na komplexnosti, a to jak v ringu, tak mimo něj. Jednoduché pokyny pro boj nahradilo množství tlačítek a programovatelných povelů. V zákulisí boxerského sportu poté přichází řada na sestavení správné strategie tréninku a celkového životního stylu.

Prizefighters 2 nenabízejí pouze možnost hrát za samotného sportovce. Můžete se například vyžít v roli trenéra nebo dokonce promotéra boxerské ligy, který se bude starat o její správné fungování. Prizefighters 2 si můžete zahrát už nyní exkluzivně na Androidu. Hra je ve zkušební verzi zdarma.

Invalid post ID.