Zavřít reklamu

Snové dobrodružství Figment: Journey Into the Mind konečně dorazí i na Android

Další úlovek pro hráče na Androidu.

12. 1. 2021     Zdroj

Vývojáři z Bedtime Digital Studios vydali v prosinci 2019 svou unikátně laděnou hru Figment: Journey into the Mind. Ta dorazila na velké platformy a mobilní zařízení s iOS. Po více než roce od původního vydání se ale akční adventura, ve které hraje důležitou roli hudba, konečně podívá i na telefony s Androidem.

Příběh hry se, jak je už očividné ze samotného názvu, odehrává v nepokojné mysli. V té se hlavní hrdina Dusty vyhrává na cestu za její nápravou. Během putování se potká se zhotněnou manifestací jejích nejhorších strachů. Jeho cílem je mysli dodat její původní odvahu a ukázat ji cestu ke světlejší budoucnosti. Soubojový systém hry je naví založen na přesné synchronizaci s herním soudtrackem. Během příběhové kampaně bude Dusty kromě boje s nebezpečnými myšlenkami řešit i řadu inventivních hádanek. To vše v ručně kresleném prostředí neklidné mysli.

Figment vyšel původně pro iOS jako hra zdarma s možností dokoupit si celý příběh pomocí dodatečné platby přímo v aplikaci. Na Androidu hra zřejmě nabídne podobný model nákupu. Figment: Journey into the Mind vychází na systém od Googlu už 14. ledna.

Invalid post ID.