Zavřít reklamu

Need For Speed: Hot Pursuit se má dočkat remasterované verze

Hra z roku 2010 se má objevit ve vylepšené verzi na moderní konzole a PC.

24. 6. 2020     Zdroj

need for speed hot pursuit

Server VentureBeat přišel se zprávou, že se chystá remaster úspěšné hry Need For Speed: Hot Pursuit. Ta původně vyšla v roce 2010 na konzole minulého generace a PC. Údajně bychom se měli dočkat podobného remasteru jako v podobě Burnout Paradise.

Invalid post ID.

VentureBeat se odkazuje na zdroj z EA, který má být obeznámený s budoucími plány společnosti. Ten jím mimo jiné prozradil také to, že hra Plants vs Zombies Battle for Neigborville vyjde na konzoli Nintendo Switch. Electronic Arts představovala v minulém týdnu své novinky na akci EA Play Live. Slyšet jsme mohli i to, že na Switch vyjde celkem sedm EA her. Během streamu jsme se dozvěděli o Apex Legends a Fifa 21. Třetí hrou pak byl Burnout Paradise Remastered. Na Switch by se také měla objevit Indie záležitost Lost in Random a hra od Velan Studios, která ještě nebyla představena.

Co se týče remasteru Need For Speed: Hot Pursuit, tak k němu bohužel nejsou další informace. Určitě ale dává smysl, že EA remasteruje zrovna tento díl, protože šlo o poslední opravdu kvalitní titul této série, který sbíral vysoká hodnocení. V recenzích ostatně Hot Pursuit dopadl lépe, jak často zmiňované díly Need For Speed Underground 1 a 2.