Zavřít reklamu

Co stojí za úspěchem spojení strojového učení s erotikou?

Komerční sdělení

14. 4. 2020    

Autoblow AI od společnosti VIECI je několikátou generací masturbátoru, který napodobuje orální sex. Všechny výrobky společnosti VIECI měli zatím poměrně solidní úspěch, Autoblow AI však konečně plní sen svého tvůrce, zakladatele společnosti, Briana Sloana. Jedná se totiž o první náznak masturbátoru, který zvládne díky strojovému učení velmi reálně napodobit skutečný orální sex – a to tak dobře, že i leckterá pornoherečka či profesionálka může jen blednout závistí. Co všechno za úspěchem Autoblow AI stojí a co všechno VIECI ještě čeká, než dojde k opravdovému naplnění Sloanových představ?

Skutečný zápal zakladatele 

Úspěšný produkt – ať už se jedná o technologickou vychytávku, erotickou hračku nebo jejich kombinaci, se neobejde bez zápalu. A ten Brianovi Sloanovi rozhodně nechybí. Společnost VIECI (Very Intelligent Ecommerce Inc.) vznikla už v roce 2008 a od té doby si jde Sloan za svým cílem. Udělat skutečně realistický masturbátor, díky kterému zažijete autentický prožitek orálního sexu. A čím více se vyvíjejí technologie, tím lépe se mu daří. U Autoblow AI se nebál na vývoj softwaru zaměstnat několik vědeckých týmů a obrovské množství brigádníků, kteří Autoblow AI postupně naučili „jak na to“. 

Ignoruje odmítnutí 

Než Sloan našel svůj vědecký tým, který se svolil na projektu pod rouškou anonymity pracovat, musel se potýkat s dlouhou řadou odmítnutí. Všechny společnosti i jednotlivci, kterým napsal, zda mu s vývojem erotické hračky s umělou inteligencí pomohou, odpověděli, že pro tuto práci nejsou těmi pravými. Proč? Na to už se Sloan odpověď nedozvěděl. Dá se však předpokládat, že se všichni obávali o svou budoucí kariéru a klienty… 

Přesto však zakladatel VIECI vytrval, a nakonec našel osm vědeckých týmů, kteří mu nejen pomohli umělou inteligenci pro Autoblow naprogramovat, ale ještě o ní vydali The Blow Job Paper s popisem celého procesu programování umělé inteligence pro orální sex.

Ví, že je se síla skrývá v číslech a v analýzách

Sloan nepodcenil přípravu. Před spuštěním samotného strojového učení naprogramoval jednoduché uživatelské rozhraní. 

Data čerpali z 1145 videí, které společnosti propůjčila oblíbená sociální síť Pornhub. Samozřejmě taková videa, která se soustředila na orální sex. Brigádníci pak tato videa sledovali, a pomocí uživatelského rozhraní myší napodobovali pohyb hlavy, který na obrazovce sledovali. 

Výsledkem analytické práce brigádníků byl dataset s 6270467 framy, které ve VEICI rozdělili do 1060 klipů, dohromady šlo o 109 hodin videa.

A to je jen špička ledovce. Další stovky hodin věnovali vědci, inženýři a vývojáři tomu, aby Autoblow AI ty správné pohyby naučili (podrobnosti se dozvíte například ve zmíněném reportu The Blow Job Paper).

Nepodceňuje testování

Testování je často velmi podceňovanou částí tvorby – v podstatě čehokoliv. Sloan však nepodcenil ani testerskou práci. Nejenže výrobek podléhal přísným testům při výrobě, ale i po jeho dokončení jej na vlastní kůži vyzkoušeli všichni zaměstnanci společnosti a porovnali jeho výkon se všemi konkurenčními produkty – a každý z nich se za Autoblow AI nadšeně postavil. 

  • Chcete si tuto jedinečnou pomůcku otestovat také? Ve své nabídce masturbátorů ji má na českém trhu například Sexshopik.cz 

Masturbátor Autoblow A.I. Machine