Zavřít reklamu

Druhá série Zaklínače se bude možná zčásti natáčet i v Česku!

Geralt v Česku? Proč ne!

23. 1. 2020     Zdroj

Zaklínač - Geralt

Oblíbili jste si seriál Zaklínač z Netflixu? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Druhá sezona by totiž mohla nabídnout i českou stopu. Dnes se totiž objevily na zahraničních webech spekulace o to, že má Netflix v plánu natáčet tento seriál i u nás. 

Invalid post ID.

S tvrzením jako první příspěchal portál The Knowledge s tím, že kromě Velké Británie s Skotska počítá produkce Netflixu i s návštěvou České republiky a Slovenska. Jelikož je děj druhé série zatím zahalen tajemstvími, nelze říci, jaké lokace by zde mohli filmaři obsadit. Obě země nicméně nabízí spousty skutečně kvalitních “zaklínačských” zákoutí, která by mohla být pro potřeby seriálu využita. 

Poměrně zajímavé je, že zatímco pro Česko by bylo natáčení Zaklínače premiérou, Slovensko si jej již užilo. Pár scén z první řady se totiž natáčelo na Slovensko-Maďarských hranicích, což vyvolalo nemalý poprask. Totéž se dá očekávat i v případě, že Geralt, Ciri a další hvězdy dorazí i k nám. Nicméně jedná se zatím skutečně jen o spekulace, na jejichž potvrzení si budeme muset počkat.