Zavřít reklamu

Předobjednávkové vozy k Forza Horizon nyní pro všechny

Turn 10 a Microsoft uvolnili předobjednávkový balíček vozů do hry Forza Horizon pro všechny.

19. 3. 2013    

Microsoft a Studio Turn 10, tvůrci závodní hry Forza Horizon, nově umožnili získat širokému spektru fanoušků další zajímavé vozy. Ty byly dosud dostupné exkluzivně pouze těm, kdo si pokračování kultovní série Forza předobjednali ještě před jeho vydáním. Předobjednávkový balíček obsahuje extrémně výkonné vozy poslední doby jako například Mercedes-Benz SLS AMG z roku 2011 nebo o rok starší Ferrari 458 Italia. DLC rozšíření, které není součástí permanentky Forza Horizon, je možné stáhnout za 400 MS bodů z Xbox LIVE.

Předobjednávkový balíček Forza Horizon obsahuje:

  • 2011 Mercedes-Benz SLS AMG – V rychlosti dokáže SLS překonat většinu ostatních vozů. Jejich řidiči tak v krátkém okamžiku jen letmo spatří elegantní retro obrysy Mercedesu. Pak už jim zbyde jen vzpomínka na špičkový vůz doslova hltající asfalt.
  • 2010 Ferrari 458 Italia – Exotika, která si žádá volnou silnici a otevřený svět. Tvary Ferrari 458 mají přesně tu eleganci a krásu, kterou byste od Maranella čekali. Zvuky klidného pobublávání motoru za nízkých otáček přecházející v opravdový rachot při plném výkonu dávají tušit neskutečnou sílu skrývající se v útrobách tohoto výjimečného vozu.
  • 2012 Aston Martin Virage – Design Virage je inspirován modelem DB9, ale nechybí ani prvky vycházející z extravagantního One-77.  Vrstvený interiér z kůže vybavený všemi nezbytnými doplňky zaručuje pohodlí a komfort i v okamžiku, kdy vás Virage díky svému výkonu přišpendlí k sedačce
  • 2010 Nissan 370Z – Nissan opět vytvořil vůz, který se může směle srovnávat s desetkrát dražšími auty. Řada Z má prestižní historii a řadu věrných fanoušků, přesto se pořád objevují další a další lidé, kteří obdivují krásu a výkon tohoto japonského sportovního vozu.
  • 2010 Volkswagen Golf R – Golf R, který je dostupný pouze v Evropě, je pravděpodobně dosud nejsportovnějším modelem této legendární řady. Dvoulitrový čtyřválec s turbodmychadlem dodává výkon přesahující 260 koní. To už je síla, která umí Golf R rozhýbat až k rychlosti 250 km/h.

Forza Horizon je k dostání na Xbox LIVE Marketplace a také u prodejců konzolových her. Rozšiřující balíčky jsou dostupné buď jednotlivě, nebo jako součást permanentky (4 000 MS bodů), která také obsahuje rozšíření nazvané Rally Expansion Pack.

Recenze hry Forza Horizon