Zavřít reklamu

Guild Wars 2 v ČR opět naskladněno

Společnost Comgad hlásí, že úspěšné MMORPG Guild Wars 2 je opět skladem!

20. 9. 2012    

Společnost Comgad, jedna z klíčových firem v oblasti distribuce počítačových a konzolových her na českém a slovenském trhu, přináší skvělou zprávu: hra Guild Wars 2 už je v České republice a na Slovensku u všech dobrých prodejců opět v prodeji.

Zároveň je již v prodeji i velmi očekávaná Guild Wars 2 Gem Card. V této krabičce najdete kód, po jehož zadání získáte u obchodníků Black Lion 2000 drahokamů (volba Redeem Code). Za ně si můžete koupit nejen spoustu zajímavých předmětů, ale rovněž i herní měnu – zlaťáky. Kurz směny drahokamů za zlaťáky je proměnlivý, dle momentálního kurzu lze získat cca 4 zlaťáky a 50 stříbrňáků. Za tuto částku si můžete na herní aukci pořídit spoustu luxusních předmětů.

Pro všechny, kdo si pořídili Guild Wars 2, je nyní dostupná i beta verze pro Mac. Ta v současné době prochází optimalizací a oproti ostatním betám je připojena na živé servery, díky nimž budou všichni hráči moci hrát jak na Macu, tak na počítačích se systémem Windows. Za tímto účelem se společnost ArenaNet spojila s firmou TransGaming, jejíž revoluční technologie Cider dynamicky překládá mezi operačními prostředími. Tento přístup znamená, že budoucí aktualizace hry budou dostupné jak na systému Windows, tak na systému Mac. Přístup k beta klientu verze pro Mac lze získat prostřednictvím webové stránky správy účtu Guild Wars 2 po aktivaci herního kódu.