Zavřít reklamu

Guild Wars 2 má v ČR a SR na kontě 25 000 prodaných kusů

Comgad prodal v ČR a SR 25 000 kusů hry Guild Wars 2.

26. 2. 2013    

Při příležitosti ohlášení dalšího rozšíření Guild Wars 2 by společnost Comgad, výhradní distributor her společnosti NCsoft v České republice a na Slovensku, ráda oznámila, že Guild Wars 2, nejoblíbenější „západní“ bezplatné online hry na hrdiny, se v České republice a na Slovensku prodalo přes pokladny již více než 25.000 kusů!

Milan Czarnowski, ředitel Comgadu, nám k tomu řekl: „Guild Wars 2 se v ČR a na Slovensku výborně prodávají již od své premiéry, 25 tisíc prodaných kusů pouhých 6 měsíců po uvedení lze ovšem na našem trhu považovat za naprosto fantastický výsledek. Celý tým Comgadu věnoval a trvale věnuje podpoře toho titulu velké úsilí; vzhledem k úzké spolupráci s NCSoftem a jeho politice postupného přidávání nového obsahu zdarma na sebe pak další rekordy jistě nedají dlouho čekat.“

 

Guild Wars 2: Flame & Frost – The Gathering Storm

Obyvatelé Wayfarer Foothills a Diessa Plateau zažívají těžké časy. Ačkoliv jim pomáhá velké množství dobrovolníků, ze Shiverpeaks, kde bouře nabírá na síle, přichází stále více uprchlíků. Dobrou zprávou je, že síly dobra se pomalu začínají dávat dohromady a posílají své hrdiny, aby bránili zemi i její obyvatele. Někdo tuto valící se bouři zastavit musí.

Ve druhém přídavku ze čtyřdílné série, tentokrát s názvem Flame and Frost:The Gathering Storm, se na úpatí Shiverpeaks rozhoří zuřivé bitvy, v nichž půjde skutečně o hodně.

 

NOVÉ PRVKY HRY

Zcela nová PvP mapa – Spirit Watch

Tímto mírumilovným zeleným údolím, zasazeným mezi horskými svatyněmi nornských duchů divočiny, se brzy budou rozléhat zvuky bojů. V nové PvP mapě Spirit Watch budou hráči získávat bonusové body za to, že seberou předmět Orb of Ascension a doběhnou s ním do některé ze tří svatyní.

Týmové mise gild

Spojte se se členy své gildy a vrhněte se na zcela novou kategorii obsahu! Tyto mise, které jsou navržené pro koordinovanou skupinovou hru, zahrnují všechno od odměn přes skupinové hádanky až po přespolní výzvy. Abyste tyto mise dokončili, budete muset spolupracovat. Jedině tak získáte Guild Merits, za něž si můžete odemknout úžasná vylepšení a odměny. Být členem gildy se vyplácí!

Hodnocené hraní dvou týmů v PvP

Je čas prověřit své schopnosti! V tomto novém kompetitivním PvP režimu se utkají dva týmy se stejným průměrným hodnocením a svedou spolu rychlý intenzivní zápas. Hodnocení každého člena obou týmů je pak upraveno po zápase.

Zvolte si své vlastní denní achievementy

Díky našemu novému systému volitelných achievementů budete mít možnost sami si zvolit nejen nové denní výzvy, ale také obsah, který budete chtít získat jako odměnu za hraní.

Prohlížení předmětu v obchodě

Nekupujte zajíce v pytli! Nyní si můžete předměty před nákupem prohlédnout. Stačí na položku kliknout pravým tlačítkem a zvolit „Preview“ a hned daný předmět uvidíte na své postavě. Podívejte se, jak zbraň vypadá sama o sobě, jak vypadá, když je schovaná v pochvě a když ji vaše postava drží.

Reakce komunity je vynikající; PvP hráči se těší zejména na mapu Spirit Watch, neboť ta přináší napínavý nový režim ve stylu kradení vlajek. Nové mise pro gildy zároveň lákají svým originálním kooperativním obsahem i zapřisáhlé PVE hráče.