Zavřít reklamu

Brothers in Arms: Furious 4 mění název

V minulém roce oznámená hra Brothers in Arms: Furious 4 mění název hry a nebude mít s válečnou sérií nic společného.

3. 9. 2012    

Randy Pitchford ze studia Gearbox potvrdil, že Brothers in Arms: Furious 4 bylo trochu šlápnutím vedle. Hra se totiž fanoušlům původní série doslova hnusila a to zejména proto, že měla naprosto příšerný koncept. Místo taktické střílečky, nám nabízela dokonalou arkádovou řezničinu. Nebyl problém například vzít nácky motorovou pilou.

Nicméně hra zůstane zhruba takovou jakou měla být. Tudíž dostanete 4 hrdiny s kterými se vrhnete do boje. Hra vám bude udílet body za jednotlivá zabití a tak podobně. Hra půjde hrát v online kooperaci pro 4 hráče. Singleplayer by měl probíhat klasicky v podobě jednotlivých misí.

Pitchford také potvrdil, že hra aby mohla být takovou jaká je. Musí ji přejmenovat a nadále nebude mít nic společného s Brothers in Arms. Se sérií tedy hra nebude vůbec souviset a půjde o zcela novou značku studia. Díky tomu si budou moct hoši z Gearboxu dovolit nejrůznější šílenosti a nabídnout je v plné parádě, bez námitek fanoušků.

I my sami jsme rádi, jelikož Brothers in Arms by si něco takového v sérii nezasloužili. Každopádně více informací by mělo padnout 15. září. Zřejmě bude odhalen nový název hry a také datum vydání, jenž tipujeme v příštím roce. Hra byla už dříve oznámena na PC, PS3 a Xbox 360.