Zavřít reklamu

Far Cry 6 se představuje v atmosférickém traileru. Viva el presidente!

Hlavní roli v ukázce zaujímá hrůzu nahánějící diktátor v podání Giancarlo Esposita.

13. 7. 2020     Zdroj

Na akci Ubisoft Forward se stalo to, na co jsme všichni netrpělivě čekali. Po uniklých obrázcích se konečně světu plnohodnotně představilo šesté Far Cry, a to hned ve dvou ukázkách. V prvním z nich studio představuje svět, kterým se budeme muset prostřílet. Nové Far Cry je zasazeno do fiktivní země Yara, které vládne diktátor Anton Castillo (Giancarlo Esposito) a připravuje ji k přebrání svým synem Diegem (Anthony Gonzales).

 

Druhé video ukazuje fantastickou titulní sekevnci hry, za kterou by se nemusel stydět žádný vysokorozpočtový televizní seriál. Dává nám i více vodítek k tomu, co nás ve hře bude čekat. Espositův režim má být financován zejména obchodem s drogami, takže se budeme prohánět po políčkách a vyhýbat se jedovatým pesticidům. Celková atmosféra doplňuje příběhový trailer a láká na kubánskou atmosféru země zmítané protesty proti autoritativnímu režimu.

 

V šestém Far Cry se vrací i zvířecí pomocníci, známí z předchozích dvou dílů série. Tentokrát nám bude se zabíjením nepřátel pomáhat například jezevčík na vozíčku Chorizo. Bude jedním z Amigos, které budou hráči během hry na zatím největší mapě v sérii rekrutovat. Dodejme, že mapa bude hodně rozmanitá. Bude obsahovat jak plantáže a džungle, tak městské oblasti včetně hlavního města země.

Far Cry 6 si budeme v jeho kubánské stylizací užít 18. února 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a Stadii.