Zavřít reklamu

Již za měsíc se máme dočkat představení Far Cry 6

Far Cry 6 se má objevit na současných i budoucích konzolích.

9. 6. 2020     Zdroj

farcry6

Vypadá to, že nás dělí zhruba jeden měsíc od představení nového dílu oblíbené série Far Cry. Podle informací serveru Gamereactor.dk se představení šestého dílu dočkáme na akci Ubisoft Forward, která je plánovaná na 12. července.

Invalid post ID.

Francouzský vydavatel normálně připravoval E3 show, jenže tato největší herní konference se letos nekoná. Místo toho uvidíme velké množství online akcí a ta od Ubisoftu se nazývá Forward. Uskuteční se 12. července. Už v popisu eventu je napsané, že se můžeme těšit na stejnou kvalitu jako kdyby šlo o konferenci na E3. Na streamu uvidíme novinky k chystaným hrám mezi které patří Assassins Creed Valhalla nebo Watch Dogs Legion. Pravděpodobně se dočkáme i odhalení dalších zbrusu nových her.

Ubisoft již dřívé oznámil, že do konce března 2021 vydá pět velkých her. O čtyřech jsme již věděli (jedná se o Assassins Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Rainbow Six Quarantine a Gods and Mosters pozn. redakce) a Far Cry 6 má být tou poslední hrou v seznamu. Vidět bychom ji tak měli nejen na současné, ale i budoucí konzole.

Zároveň jsme se dozvěděli i to, že se nový díl Far Cry nebude odehrávat v USA. Místo toho se opět podíváme do exotičtější země. Přesné informace se dozvíme 12. července, tedy pokud informace ke hře neuniknou dříve.