Zavřít reklamu

Známe první detaily o Far Cry 6

Nový díl jedné z nejslavnějších herních sérií se blíží.

10. 7. 2020    

farcry6
  1. O tom, že Ubisoft pracuje na novém díle Far Cry nemohlo být vzhledem k úspěšnosti celé herní série prakticky pochyb. Doposud se sice vývojářům dařilo udržet vše pod pokličkou, nicméně před pár hodinami se pomyslná poklička odklopila a nabídla nám první informace o hře. Ta se zdá být minimálně na první pohled celkem podobná předešlému dílu. 

Za únik informací může tentokrát oficiální stránka Playstationu, na které se objevil profil hry. Z něj jsme se dozvěděli o tom, že nový díl hry se odehraje na tropickém ostrově Yara, kde budete podle všeho bojovat proti diktátorovi, který celý ostrov ovládá. Nouze by neměla být o zajímavé zbraně, vozidla či spolubojovníky, s jejichž pomocí byste měli nepřátelský režim svrhnout. Jedná se tedy svým způsobem o podobnou zápletku, kterou jsme si užívali ve Far Cry 5. 

Poměrně zajímavé je, že by hra měla podle webu dorazit až v polovině února příštího roku, což je poměrně za dlouho. Je tedy naprosto jasné, že bude cílit především na konzole nové generace. Ale kdo ví, třeba je únik mylný a Ubisoft se nakonec vytasí s něčím zcela jiným. Vše v tomto směru ukáže až čas.