Zavřít reklamu

CNC frézku Annoytools 3018+ můžete nyní koupit s příjemnou slevou

Komerční sdělení

31. 8. 2023    

Láká vás CNC frézování, ale nevíte, po jaké frézce sáhnout, abyste si na ní perfektně vyzkoušeli to, po čem prahnete? Pak pro vás máme tip na produkt, který jednak stojí za to, ale který hlavně vychází nyní díky slevě cenově více než zajímavě. Je jím konkrétně CNC frézka Annoytools 3018+, kterou si v následujících řádcích společně představíme.

CNC frézka 3018+ je pokročilý a přitom cenově dostupný řezací, frézovací a gravírovací stroj. Jeho sestavení je snadné a po vybalení z krabice trvá méně než 45 minut, než jej uvedete do provozu, takže se nemusíte obávat dlouhé kompletace, která vás zdrží od práce. Díky svým skvělým technickým specifikacím je tato frézka vhodná jak pro nováčky, tak zkušené matadory ze světa CNC frézek. Pojďme si jí tedy přiblížit lépe.

Rám těla frézy je vyroben z mimořádně silné hliníkové slitiny. Její ramena jsou poháněny vodicími šrouby, které zajišťují mimořádnou přesnost v kombinaci s dlouhou životností. Lineární vedení je vyrobeno z dokonale přesně opracované oceli o průměru 12 mm, která zajišťuje plynulý a přesný pohyb zajišťující mimořádné výsledky při frézování. Srdcem frézy je výkonný 500W 52mm motor s kleštinou E11, který dokáže gravírovat a řezat mnoho materiálů včetně hliníku. Celokovová osa Z má neuvěřitelných 60 mm vertikálního zdvihu, což vám umožňuje používat bity 1/4″, díky čemuž si tak snadno poradíte i s projekty náročnými na rozměry. Základní deska našeho CNC stroje je GRBL F1.1, která je kompatibilní s i příslušným z dílny konkurence, stejně tako jako s cizím softwarem. Software vytvořený přímo pro tuto gravírovačku a montážní návod jsou pak samozřejmě součástí dodávky, takže se není absolutně třeba obávat toho, že byste nepochopili, jak zařízení funguje.

Běžná cena této frézy je 350 dolarů, díky nynější slevě jí však můžete mít jen za 329,99 dolarů.