Zavřít reklamu

TOP 4 Android telefony, co teď díky kombinaci slevy a bonusu nejvíc vyplatí

Komerční sdělení

16. 1. 2023    

Vychytat příležitost, kdy si nový telefon můžete koupit ve slevě, se kolikrát opravdu vyplatí. Ještě výhodnější ale je, když při koupi nového smartphonu zároveň prodáte svůj starý telefon. U Mobil Pohotovosti totiž kromě slevy získáte ještě bonus k výkupní ceně a díky tomu můžete ušetřit dalších několik tisíc. Pojďme se proto podívat na čtveřici telefonů, které se teď právě díky výkupnímu bonusu vyplatí ze všech modelů nejvíc.

Xiaomi 12T ve slevě i s bonusem

Jako první si místo v našem výběru zaslouží Xiaomi 12T, který je momentálně zlevněný o 1 500 Kč. Nicméně dalších 1 500 Kč ušetříte, pokud u Mobil Pohotovosti při jeho koupi zároveň prodáte svůj starý telefon (nebo tablet, chytré hodinky, MacBook nebo herní konzoli). V takovém případě totiž kromě výkupní ceny za staré zařízení získáte navíc ještě zmíněný bonus. Ve výsledku vás tak Xiaomi 12T vyjde jen na 11 490 Kč (původně 14 490 Kč).

Stejný výkupní bonus získáte také při koupi Motorola Edge 30 Fusion, u které se tak dostanete na cenu 13 490 Kč (běžně 14 990 Kč). Výhodný je také oblíbený Xiaomi Redmi Note 11S, u kterého se díky aktuální slevě a bonusu dostanete na cenu už 4 990 Kč (původně 6 490 Kč).

Nejvyšší bonus najdete u vlajkovky Samsungu

Vůbec nejvyšší výkupní bonus 3 000 Kč momentálně najdete u vlajkového Galaxy S22. Ten vás totiž vyjde jen na 18 990 Kč (běžně 21 990 Kč), pokud při jeho koupi prodáte svůj starý smartphone, chytré hodinky nebo tablet a zaregistrujete nový telefon na novysamsung.cz. Více o akci se dozvíte zde.

Na všechny výše zmíněné telefony získáte jedině u Mobil Pohotovosti ten nejlepší dárek – prodlouženou záruku na 3 roky zdarma v hodnotě několika tisíc