Zavřít reklamu

Dárek za 7 490 Kč. Samsung rozdává hodinky Galaxy Watch5 k telefonu zdarma

Komerční sdělení

8. 11. 2022    

Komerční sdělení: Galaxy Z Flip4 se teď pořádně vyplatí. Samsung si na svůj populární ohebný smartphone připravil nevídaně výhodnou akci. Pokud si totiž Z Flip4 nyní koupíte, dostanete k němu zcela zdarma chytré hodinky Galaxy Watch5, tedy dárek v hodnotě 7 490 Kč. Navíc ještě k telefonu získáte bonus 3 500 Kč na výkup, takže si jeho cenu můžete výrazně snížit.

Galaxy Watch5 zdarma

Možnost získat k telefonu chytré hodinky zdarma se objevuje jen výjimečně a tohle je zcela jistě letos poslední příležitost. Ke Galaxy Z Flip4 navíc získáte vůbec nejnovější generaci chytrých hodinek od Samsungu. Konkrétně na vás čekají Galaxy Watch5 40mm v barvě dle vlastního výběru, které tak mohou tak být ideálním dárkem nejenom pro vás, ale i pro někoho z vašich blízkých.

Z Flip4 se slevou až 6 500 Kč

Pokud ale hodinky nevyužijete, u Mobil Pohotovosti máte možnost je prodat a získat tak okamžitou slevu tři tisíce na Galaxy Z Flip4. Tu navíc můžete kombinovat s bonusem 3 500 Kč, který získáte, pokud při koupi Z Flip4 zároveň prodáte starší smartphone. Ve výsledku vás tak nový Galaxy Z Flip4 může vyjít na pouhých 20 990 Kč (běžně 27 490 Kč). Pokud si hodinky necháte a využijete bonus, pak vás Z Flip4 vyjde na 23 990 Kč.

Speciálně u Mobil Pohotovosti pak kromě dárku a bonusu získáte na telefon zdarma ještě prodlouženou záruku na 3 roky, což představuje dárek v hodnotě několika tisíc. A kromě toho máte nyní možnost pořídit si telefon na splátky bez jakéhokoli navýšení.