Zavřít reklamu

Jen do neděle. Cena Samsungu Galaxy A32 klesla na minimum

Komerční sdělení

1. 6. 2022    

Samsung s příchodem června rozjíždí nové slevy na své telefony, tablety a hodinky, které i tentokrát stojí za pozornost. Zajímavý je především Galaxy A32, jenž do konce týdne můžete pořídit za doposud nejnižší cenu. Lákavé jsou ale i Galaxy Watch4 nebo Galaxy Tab S8, ke kterým Samsung rozdává sluchátka, respektive hodinky zdarma.

Galaxy A32 za doposud nejlepší cenu

Pouze do neděle 5. 6. koupíte Galaxy A32 jen za 4 990 Kč (dříve 6 990 Kč). Sleva přitom platí i na jeho sourozence Galaxy A32 5G, který je jen o pětistovku dražší, tedy za 5 490 Kč (dříve 7 990 Kč), a který je jedním z nejlevnějších 5G smartphonů od Samsungu. U Mobil Pohotovosti můžete u obou modelů navíc počítat se 3letou zárukou zdarma.

Buds Live a Watch4 zdarma

Celý červen Samsung nabízí lákavý dárek ke svým chytrým hodinkám. Při koupi jakýchkoli Galaxy Watch4 a Watch4 Classic totiž zdarma dostanete bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 3 790 Kč.

A ještě o kus zajímavější nabídku si Samsung přichystal u svých nejnovějších tabletů. Ke Galaxy Tab S8S8+S8 Ultradostanete jako dárek hodinky Galaxy Watch 4 v hodnotě 5 490 Kč. Zároveň ale na všechny tři tablety můžete získat ještě slevu až 5 000 Kč. Stačí jen, když u Mobil Pohotovosti při koupi tabletu zároveň prodáte jakékoli své starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky, notebook nebo třeba herní konzoli).