Zavřít reklamu

Lékař v mobilu vám ušetří hodiny strávené v čekárnách

Tisková zpráva

22. 9. 2022    

Tisková zpráva: Digitalizace v posledních letech převrátila náš život naruby. Na dálku se scházíme, probíráme práci, ale také nakupujeme nebo objednáváme jídlo. Moderní technologie ale pomalu prostupují i do dalšího oboru a tím je péče o zdraví.

Chytré hodinky, digitální tlakoměry, fitness aplikace a další technické novinky se v posledních letech pomalu staly běžnou součástí našeho života. Nově ale můžete využít službu lékaře na telefonu, která umožňuje konzultovat zdravotní stav s lékařem na dálku. Kdykoliv a odkudkoliv, pouze s využitím chytrého telefonu, tabletu nebo počítače.

Nyní máte navíc možnost vyzkoušet si lékaře na telefonu na tři měsíce zdarma v rámci spolupráce společností CZC.cz a MEDDI hub. Stačí zakoupit jeden z výrobků v kategorii CZC.Health označený štítkem MEDDI, stáhnout aplikaci MEDDI app v Google Play nebo App Store a vložit promokód pro předplatné MEDDI Elite zdarma na tři měsíce. Služby můžete začít využívat okamžitě a v nadcházejícím období plném viróz a nachlazení tak ušetřit drahocenný čas strávený v čekárnách.

Lékař pro ruce 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

S aplikací MEDDI app získáte možnosti využívat konzultace s lékaři, kteří vám poradí s vaším zdravotním problémem či dotazem. Stačí vybrat si lékaře a spojit se s ním s pomocí videohovoru nebo chatu. Lékař vám poskytne plnohodnotnou konzultaci, připraví pro vás lékařskou zprávu a v případě potřeby vám vystaví eRecept. Nejde tedy jen o nějakou standardizovanou radu, ale o konzultaci na míru vašim potřebám s jasným výstupem v podobě oficiální lékařské zprávy. Vy si navíc přímo v aplikaci můžete ukládat veškeré lékařské záznamy a mít je tak po ruce, kdykoliv je budete potřebovat a přímo z aplikace je sdílet s vybranými lékaři.

Do aplikace si můžete přidat také své děti a mít tak všechny lékařské záznamy opravdu na jednom místě. V rámci speciální spolupráce CZC a MEDDI máte veškeré služby aplikace pro jednu osobu na tři měsíce zdarma a nemusíte tak platit měsíční předplatné ve výši 499 Kč, nebo poplatek 299 Kč za jednotlivý hovor s lékařem.

Intuitivní a bezpečné rozhraní

Zdravotní data jsou samozřejmě citlivé soukromé informace, které nechcete sdílet jen tak s někým. Aplikace MEDDI zásadně nesdílí žádná data s třetími stranami a veškerá komunikace odpovídá těm nejpřísnějším standardům zabezpečení. Vaše komunikace s lékařem je šifrovaná na obou stranách, což znamená, že se odehrává pouze mezi vámi a lékařem a nikdo další jí nemůže poslouchat ani číst. Aplikaci může navíc používat opravdu každý, je velmi intuitivní a zorientovat se v ní je velmi snadné.

Vzhledem k tomu, že se blíží podzim a s ním i období nachlazení a viróz, může nám lékař na telefonu ušetřit zbytečné návštěvy lékaře a hodiny prosezené v čekárnách. Mnohé situace lze totiž vyřešit pouhou online konzultací z pohodlí vašeho domova.

Komentáře nejsou povoleny.