Zavřít reklamu

Samsung nebo iPhone zlevněný o budoucí hodnotu. MP spouští revoluční službu

Komerční sdělení

15. 7. 2022    

Od teď se za mobily neplatí. Mobil Pohotovost spouští revoluční službu, která představuje bezkonkurenčně nejvýhodnější upgrade ze stávajícího smartphonu na nový. V rámci nové služby vám totiž nejenom vykoupí váš starý telefon, ale také vám odečte hodnotu, kterou bude mít váš nový smartphone za dva roky. Díky tomu vás například iPhone 13 nebo Galaxy S22 vyjde absolutně nejlevněji.

Cena nižší o hodnotu telefonu za dva roky

Nová služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš má sice poněkud netradiční název, ale na českém trhu je naprosto výjimečná. Právě ono druhé slovo „Prodáš“ v názvu ukrývá revoluční způsob, jak si nyní můžete nejlevněji pořídit nový telefon.

Vysvětlení je přitom úplně jednoduché – Mobil Pohotovost vám zkrátka od ceny nového iPhonu nebo Samsungu odečte jeho budoucí hodnotu za dva roky. Navíc ještě z ceny odečte výkupní hodnotu vašeho stávajícího telefonu a také přidá bonus až 3 000 Kč. Ve finále tak na vás bude čekat nový telefon za bezkonkurenční cenu.

Apple nebo Samsung absolutně nejvýhodněji

Pokud se například rozhodnete upgradovat z iPhonu 12 Pro na iPhone 13 Pro vyjde vás nový telefon po započítání všech zvýhodnění na pouhých 490 Kč měsíčně. A při přechodu z Galaxy S21 na Galaxy S22zaplatíte 390 Kč měsíčně. Po celou dobu splácení jste přitom vlastníky telefonu a po uplynutí 26 měsíců můžete buďto pokračovat ve splácení nebo přejít na zcela nový model a opět tak využít výhod služby. Prodat přitom nemusíte jen svůj stávající smartphone, ale klidně také starý tablet, chytré hodinky, notebook nebo třeba i herní konzoli. Jednoduše na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte a zjistěte si svou cenu.