Zavřít reklamu

Na Xbox Game Pass pro Android míří Skyrim a šest dalších skvělých her

Legendární RPG míří devět let po vydání na mobilní zařízení.

14. 12. 2020     Zdroj

Předplatné Xbox Game Pass ve svojí ultimate edici nenabízí obrovskou knihovnou her pouze hráčům na velkých platfromách. Díky streamovací službě xCloud přináší řadu her i hráčům na mobilních zařízeních s Adnroidem. Pokud máte dostatečně rychlé a spolehlivé připojení, můžete si na malé obrazovce užívat spoustu ceněných videoher. Microsoft oznámil, že se k současné nabídce za pár dní přidá šest dalších titulů v čele s The Elder Scrolls: Skyrim.

Skyrim je jednoznačně nejdůležitějším přírůstkem mezi sedmi nově přidanými tituly. Hra, která vyšla původně v roce 2011, se i devět let po svém vydání těší obrovské popularitě. Tu dosvědčuje její přítomnost na všech myslitelných platformách, od původní Playstation 3 po hybridní Switch. Přidání Skyrimu na Game Pass není velkým překvapením. Jde o důsledek zakoupení společnosti Zenimax Microsoftem. To zajistilo americkému gigantovi vlastnictví her od mnoha vývojářských studií, mezi kterými nechybí například Arkane Studios, Id Software a Bethesda, jež je tvůrcem série The Elder Scrolls.

Společně se Skyrimem na xCloud pro Android míří dalších šest her. Od 17. prosince si budeme pomocí služby moci zahrát bláznivé My Friend Pedro, mrazivého Beholder: Complete Edition, benzinem načichlé MotoGP 20, japonské RPG Code Vein, kooperativní Morkredd a kartičkový rogue-lite Neoverse. The Elder Scrolls: Skyrim dorazí do služby ještě o několik dní dříve 15. prosince.

Invalid post ID.