Zavřít reklamu

Tipy na vánoční dárky, které teď pořídíte mnohem levněji

Chcete ušetřit při nákupu vánočních dárků. Teď máte ideální příležitost. Přinášíme vám výběr celkem sedmi produktů, které jsou ideální jako dárek pod vánoční stromeček a zároveň nyní v rámci slev vychází výhodněji. Samsung Galaxy Tab A 10.1 Tablet, který dokonale poslouží při sledování filmů, hraní her nebo brouzdání po internetu. Galaxy Tab A má velký displej, […]

29. 11. 2020    

Chcete ušetřit při nákupu vánočních dárků. Teď máte ideální příležitost. Přinášíme vám výběr celkem sedmi produktů, které jsou ideální jako dárek pod vánoční stromeček a zároveň nyní v rámci slev vychází výhodněji.

Samsung Galaxy Tab A 10.1

Tablet, který dokonale poslouží při sledování filmů, hraní her nebo brouzdání po internetu. Galaxy Tab A má velký displej, dostatečný výkon, velkou baterii a podporuje Dynamické 3D audio. A to nejlepší – teď stojí jen 3 990 Kč.

Garmin vívoactive3 Optic

Hledáte-li alternativu Apple Watch s kulatým ciferníkem, mohly by vás zaujmout Garmin vívoactive3 Optic. Hodinky nabízí všechny nezbytné funkce, týdenní výdrž baterie, voděodolnost a také službu Garmin Pay, kdy s nimi můžete platit na všech bezkontaktních terminálech. Garmin vívoactive3 Optic jsou zlevněné na 3 890 Kč.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Maximálně minimalistická, moderní a spolehlivá. Chytrá váha Xiaomi disponuje displejem a je schopna se spárovat se smartphonem, takže skrze displej v telefonu můžete sledovat vývoj své hmotnosti a dalších parametrů jako BMI. Váha teď stojí jen 349 Kč.

Huawei CM51 SoundStone

Nejlevnější kousek v našem výběru. Pokud hledáte opravdu malý a lehký reproduktor, který zároveň něco vydrží a dobře vypadá, pak je pro vás Huawei CM51 SoundStone jako dělaný. Stojí teď jen 249 Kč a přitom má co nabídnout.

Xiaomi Mi Band 5

Nejnovější verze nejoblíbenějšího náramku. Mi Band 5 od Xiaomi má větší displej, pohodlnější magnetické nabíjení a umí měřit stres a dokonce i tělesný tlak. Přibyly mu také nové režimy cvičení nebo možnost dálkově ovládat fotoaparát smarptohnu. Zároveň náramku zůstala 14denní výdrž baterie, automatická detekce chůze a běhu, voděodolnost či monitoring spánku, který je nyní ještě dokonalejší. Mi Band 5 teď stojí jen 890 Kč.

Lamax Storm1

Chcete opravdu hlasitý reproduktor? Pak sáhněte po Storm1 od LAMAX. Výkon 40 W zajišťuje pořádnou hlasitost. Navíc nejde o žádné ořezávátko – pogumovaný povrch vydrží všechny výlety i hrubší zacházení. S nadupanou baterií zvládne hrát až 15 hodin a nejnovější Bluetooth 5.0 se postará o plynulý přenos na vzdálenost delší než 15 metrů. Reproduktor je ve slevě za 1 490 Kč.

Niceboy X-fit Watch

Chytré hodinky, co vychází jen na 990 Kč, ale i za tuto cenu nabídnou celou řadu funkcí. Kromě tepu či spánku vám změří také okysličení krve a dokonce i krevní tlak. Nechybí jim ani voděodolnost, nabízí 6 sportovních režimů a na jedno nabití vám vydrží až 7 dní.