Zavřít reklamu

Xiaomi Mi Band 5 se začal prodávat v Česku. Přichází také elektrokoloběžka Mi Scooter Pro 2

Pátá generace populárního fitness náramku od Xiaomi se začala prodávat v Česku. Nový Xiaomi Mi Band 5 si od dnešního dne můžete objednat u tuzemských prodejců. Na náš trh také míří nové generace elektrických koloběžek od Xiaomi v podobě Mi Scooter Pro 2 a Mi Scooter 1S. Xiaomi Mi Band 5 Nová verze chytrého náramku dostala do […]

16. 7. 2020    

xiaomi mi band 5

Pátá generace populárního fitness náramku od Xiaomi se začala prodávat v Česku. Nový Xiaomi Mi Band 5 si od dnešního dne můžete objednat u tuzemských prodejců. Na náš trh také míří nové generace elektrických koloběžek od Xiaomi v podobě Mi Scooter Pro 2 a Mi Scooter 1S.

Invalid post ID.

Xiaomi Mi Band 5

Nová verze chytrého náramku dostala do vínku větší displej, pohodlnější magnetické nabíjení a vylepšené monitorování spánku, kdy je Mi Band 5 nově schopný měřit spánek kdykoli během dne a detekovat REM fáze. Náramek také nabízí pět nových režimů cvičení a více než sto ciferníků, včetně celé řady animovaných.

Kromě výše zmíněných vylepšení přináší Xiaomi Mi Band 5 několik nových funkcí. Patří mezi ně schopnost vypočítat tlak, určit PAI index, nabídnout dechová cvičení, hlídat cyklus u žen a nově také poslouží jako vzdálená spoušť pro fotoaparát smartphonu. Zároveň mu zůstává skvělá 14denní výdrž na jedno nabití, voděodolnost do 50 metrů, neustálé měření srdečního tepu nebo automatická detekce chůze a běhu.

Nové elektrokoloběžky Xiaomi přichází

Od včerejšího dne už si také můžete předobjednat nové elektrické koloběžky Xiaomi. Nejvíce pozornosti na sebe strhává nová generace pravděpodobně nejpopulárnější koloběžky Xiaomi v podobě Mi Scooter Pro 2.

Ačkoli výkon motoru (300 W), dojezd (45 km), maximální rychlost (25 km/h) i hmotnost a rozměry zůstaly stejné jako u původní verze, tak nově elektrokoloběžka nabízí duální brzdní systém na zadním kole, inteligentní správu baterií, a především pak E-ABS systém na předním kole. Pneumatiky také účinněji pohlcují nárazy a zabraňují prokluzu. Po stránce designu zůstává Mi Scooter Pro 2 víceméně stejná, disponuje jen novými a výraznějšími reflexními prvky. Cena koloběžky činí 16 990 Kč.

Novinkou je také Xiaomi Mi Scooter 1S. Ta sdílí veškeré novinky s Mi Scooter Pro 2 (duální brzdy, E-ABS, lepší správu baterií), ale disponuje menší kapacitou baterie, tudíž i nižší hmotností (12,5 kg) a pochopitelně i kratším dojezdem (30 km). Maximální rychlost pak zůstává stejná (25 km/h) a výkon motoru se zastavil na 250 W. Ve výsledku se tak jedná o odlehčenou verzi s cenou nižší o 3 tisíce korun.