Zavřít reklamu

Nový trailer pro Call of Duty: Modern Warfare potvrzuje návrat kapitána Price

Kapitán Price se do Call of Duty vrací jako hratelná postava.

28. 5. 2020     Zdroj

call of duty modern warfare

Activison zveřejnil nový trailer pro střílečku Call of Duty: Modern Warfare, ve kterém lákají na čtvrtou sezónu battle passu. Dřívější spekulace se potvrdily a do oblíbené střílečky se vrací kapitán Price, tedy postava, která je se značkou spjata už od prvního dílu z roku 2003. Odhaleno bylo i datum vydání čtvrtého battle passu pro Modern Warfare.

Invalid post ID.

O tom, že se kapitán Price vrátí do Call od Duty, se mluvilo již minulý týden. K dispozici bude jako hratelná postava v multiplayeru i režimu Warzone (Battle Royale). V úvodním traileru bylo odhaleno i datum vydání. Čtvrtý battle pass bude k dispozici od 3. června 2020. Dá se rovněž očekávat, že v následujících dnech se dočkáme dalších informací ohledně battle passu, včetně jednotlivých odměn, které si hráči budou moct odemknout.

Pokud momentálně hrajete Call of Duty: Modern Warfare, tak od zítřejšího dne se navíc můžete těšit na dvojité zkušenosti ve všech režimech. Jedná se tak o poslední možnost, jak si dokončit třetí battle pass a získat tak například skvělé odměny, jakou jsou nové zbraně, skiny či hratelné postavy. Navýšení zkušeností bude k dispozici až do 1. června 2020.