Zavřít reklamu

V novém Call of Duty: Modern Warfare se objeví staří známí hrdinové

Legendární minisérie ožije se vším všudy.

22. 7. 2019     Zdroj

call of duty modern warfare

Jestli je nějaká minisérie ve hře Call of Duty dnes již naprosto legendární, je to ta s označením Modern Warfare. Její děj ze současnosti dokázal spolu s velmi dobrým grafickým zpracováním, příběhem a výraznými hlavními hrdiny zaujmout obrovské množství příznivců stříleček. Není se tak čemu divit, že tvůrci Call of Duty tuto ověřenou značku nyní vzkřísí a na podzim letošního roku přinesou její další díl. O tom sice zatím moc nevíme, podle prvních střípků informací se však áme skutečně na co těšit. 

Když se na YouTube objevil první trailer a v něm kapitán Price, nejeden fanoušek CoD byl v naprostém nebi. Jedná se totiž zřejmě o jednu z nejikoničtějších postav celé herní série, kterou prostě musíte milovat. Nebude to však jen tento odvážný chlapík, po jehož boku budete moci bojovat. Jeden z předních představitelů Activisionu, který má na starost příběh hry, totiž nedávno potvrdil, že se ve hře objeví i další staré dobré tváře. Na jména byl sice bohužel skoupý, nicméně vzhledem k tomu, že hra nemá navazovat na poslední díl, ale de facto ukazovat dobrodružství za oponou dosavadní herní minisérie, vývojáři mají svým způsobem zcela volnou ruku. 

Invalid post ID.

Doufejme, že se Call of Duty: Modern Warfare vydaří alespoň tak, jak jeho předešlé díly. Očekávání jsou totiž rozhodně obrovská a sám za sebe mohu říci, že tuto hru řadím mezi top tituly letošního roku. Minimálně trailer totiž vypadal skutečně famózně a jak bývá u CoD zvykem, po příběhové stránce nabídne podobných scén ještě mnohem víc. Zklamání tudíž nikdo z nás rozhodně nechce.