Zavřít reklamu

Skvělou hru Civilization 6 můžete nyní stahovat zcela zdarma

Minulý týden byl pro Epic Games Store velice důležitý, hráčům totiž zcela zdarma nabídli GTA V. Tento týden můžeme vidět další perfektní hru. A to Civilization 6, kterou si každý může zdarma stáhnout až do 28. května. Podobně jako u jiných Epic Games her zdarma, i zde platí to, že vám Civilization 6 zůstane navždy […]

22. 5. 2020     Zdroj

Civilization

Minulý týden byl pro Epic Games Store velice důležitý, hráčům totiž zcela zdarma nabídli GTA V. Tento týden můžeme vidět další perfektní hru. A to Civilization 6, kterou si každý může zdarma stáhnout až do 28. května. Podobně jako u jiných Epic Games her zdarma, i zde platí to, že vám Civilization 6 zůstane navždy ve vaší knihovně.

Invalid post ID.

Civilization je tahová strategie, ve které ovládáte jednu civilizaci a cílem je vyhrát nad ostatními státy, které můžou ovládat hráči nebo počítač. Způsobů, jakým se dá vyhrát je několik. Samozřejmě můžete všechny státy zničit, nicméně existuje například i kulturní nebo technologické vítězství. Každou hru začínáte ve starověku a postupně se prokousáváte jednotlivými historickými obdobími. Nechybí ani budoucnost, kde se například můžete pustit do prozkoumávání vesmíru.

Pro hru už jsou k dispozici dva datadisky Rise and Fall a Gathering Storm. Od dnešního dne je navíc dostupný season pass s názvem The New Frontier Pass, který postupně budou vývojáři plnit novým obsahem jako je třeba nová civilizace nebo nový lídr. Celkově se chystá šest aktualizací, které přidají nový obsah. A to až do března 2021.