Zavřít reklamu

Do Civilization VI míří vylepšení Battle Royale režimu, zombie i mimozemšťané

Battle Royale režim v Civilization VI se dočkal druhé sezóny.

22. 6. 2020     Zdroj

Nintendo

Vývojáři série Civilization z Firaxis Games nedávno oznámili nový obsah do Civilization VI. Oproti minulosti už se však nejedná o klasický datadisk, ale řadu větších či menších aktualizací. Ty větší jsou následně seskupeny do tzv. New Frontier Passu, který si můžou hráči zakoupit. Nyní byl odhalen menší obsah zdarma ke druhé sezóně režimu Red Death, což je v podstatě Battle Royale mód. Chybět nebudou zombii nebo mimozemšťané, za které budeme moct hrát. Vývojáři také lákají na známého herce Seana Beana, kterého můžeme znát z Hry o Trůny nebo třeba Pána prstenů. Ten se postaral o namluvení režimu Red Death.

Invalid post ID.

Hlavní silou zombie je to, že můžou přeměnit jiného živého nepřítele na zombie. Díky tomu se dá rychle navýšit síla armády. Je tu však problém. Zombie se musí pravidelně krmit živými jednotkami, jinak se začnou postupně rozpadat. Počet zombies tak musíte promyslet, jinak se může stát, že vám „umřou hlady“. Mimozemšťané naopak spoléhají na nenápadné útoky ze zálohy a rychlý útek zpět do bezpečí. K přepadům využívají moderní technologie a samozřejmě i létající talíře. Poslední větší novinkou této aktualizace je také to, že herec Sean Bean kompletně namluvil Red Death režim. Slyšet jej můžete v závěru videa níže.

Nechybí ani řada oprav a vylepšení, které se týkají klasického režimu. Dobrou zprávou je rovněž to, že tyto novinky jsou zdarma pro každého majitele Civilization VI a nemusí mít ani zakoupený New Frontier Pass.