Zavřít reklamu

Hry z Game Passu si můžete nyní ukládat na později

Na vyhlídnutou hru už nikdy jen tak nezapomenete.

11. 7. 2019     Zdroj

Xbox Game Pass

Pokud jste majiteli Xboxu One a předplácíte si na něm Game Pass, máme pro vás skvělou zprávu. Už nikdy se vám totiž nestane to, že byste v seznamu her objevili super titul, který by vás lákal, ale kvůli rozehrané hře byste jej nestáhli a postupem času na něj zapomněli. 

Invalid post ID.

Červencový update Xboxu One, který si můžete již pěkných pár dní na své konzole instalovat, přináší novinku ve formě prvku Play Later, který nevyužijete na nic jiného, nežli na ukládání “gamepassovských” her do herního seznamu, ze kterého si je budete moci následně vytahovat a hrát je. Díky tomu tak na ně nebudete mít šanci zapomenout, jelikož je budete mít ve speciální sekci stále pohromadě. A pokud je dohrajete či si nakonec jejich hraní rozmyslíte, velmi jednoduše je ze seznamu odstraníte. 

Invalid post ID.

Přestože se jedná o drobné vylepšení, rozhodně jej lze označit za velmi užitečné. Vždyť v nabídce Game Passu je více než 300 her všech žánrů, ve kterých je zabloudění skutečně velmi jednoduché. Nechme se tedy překvapit, zda se s tímto “problémem” Microsoft popasuje i dalšími vylepšeními.