Zavřít reklamu

Víme, jak se nejspíš bude jmenovat chystaný herní telefon od Samsungu

Další várka informací o Samsungu Galaxy X je tu.

26. 7. 2018     Zdroj

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že na speciálním herním telefonu začal pracovat i král světa chytrých telefonů – jihokorejský Samsung. Přestože o tomto telefonu zatím téměř nic nevíme, na světlo světa se dostal alespoň jeho název. Jak se tedy bude nové herní monstrum jmenovat?

Invalid post ID.

Pokud sledujete krom světa her i svět mobilních telefonů a zajímáte se primárně o Samsung, nejspíš vám neuniklo, že tato společnost pracuje na speciálním skládacím smartphonu, který by měl přijít s obřím displejem ohebným zhruba uprostřed, díky čemuž by měl telefon ve složeném stavu vypadat zhruba jako peněženka. Doposud byl tento model označován jako Samsung Galaxy X a s jeho představením se počítalo na začátku příštího roku. Podle zpráv z Číny to ale vypadá, že právě za názvem Galaxy X se skrývá zcela jiný produkt – herní smartphone. Co když je ale herní smartphone a skládací smartphone ten samý model?

Revoluce na dosah? 

I tato možnost samozřejmě připadá v úvahu. Pravdou totiž je, že i nynější prémové modely Galaxy S a Galaxy Note jsou pro hráče her velmi dobrou volbou, takže je velmi těžké předpovědět, jaké vylepšení by Samsung musel do herního modelu vměstnat, aby byl pro hráče lákavější a dali mu přednost před jinými modely – tím spíš, když bude dražší. Pokud by se ale skrýval herní smartphone skutečně za názvem Galaxy X a byl zároveň smartphonem skládacím, rozhodně by se dal označit za revoluční a tím pádem by zákazníky Samsungu určitě zaujal. 

Invalid post ID.

Uvidíme, jaké informace se tedy objeví v následujících týdnech. Pokud ale Samsung chystá skutečně podobný model, za revoluci by se rozhodně označit dal. Jeho představení je ale samozřejmě ještě daleko.