Zavřít reklamu

Nvidia Shield se bude znovu prodávat

Fanoušci a zákazníci si jej vyžádali zpět, takže se vrací ultimátní tablet pro hráče.

18. 11. 2015    

Fanoušci a zákazníci si jej vyžádali zpět, takže se vrací ultimátní tablet pro hráče. Navíc se skvělou cenou 5 499 Kč a právě včas na Vánoce.

SHIELD tablet K1 je výkonný tablet běžící na operačním systému Android, který se díky SHIELD ovladači a těm nejlepším hrám umí snadno proměnit ve skvělou herní mašinu.

Tablet je vybaven 8” full HD 1080p displejem, díky čemuž na něm skvěle vypadají přehrávaná videa, duálními, dopředu mířícími reproduktory, zajišťujícími rovněž parádní zvuk a jako příslušenství je možné dokoupit SHIELD cover, který kromě ochranné funkce lze využít jako stojánek.

Ultimátní výkon

SHIELD tablet K1 je poháněn procesorem NVIDIA Tegra K1, využívajícím 192-jádrový grafický čip s architekturou NVIDIA Kepler. Výkonem převyšuje konkurenční zařízení, včetně těch, která jsou i dvojnásobně drahá.

 

Více způsobů jak hrát hry

SHIELD nabízí nejlepší hry s nejlepší grafikou. Na SHIELD tabletu K1 si můžete zahrát bohatou nabídku Android her a to od těch rodinných až po náročné tituly nabízející spoustu akce a to i ve více hráčích.

Dnes zároveň oznamujeme, že se Need for Speed No Limits a Real Boxing 2 na SHIELD tabletu K1 přidávají k dalším již dostupným skvělým hrám jakými jsou Hearthstone: Heroes of WarcraftOctodad: Dadliest Catch nebo Vainglory.

Hráči se mohou přihlásit do naší nové cloudové herní služby GeForce NOW, která je na první tři měsíce zdarma. Připojí se tak k výkonným herním NVIDIA počítačům a budou schopni streamovat do svého SHIELDu aktuálně přes 60 oblíbených herních PC titulů, nebo nakupovat nové hry z online obchodu. Po vypršení tříměsíčního trialu je cena měsíčního předplatného 9.99EUR včetně daně.

Tohle hraní si můžeš vzít kamkoliv, pomocí tzv. console mode třeba do obývacího pokoje a hrát hry na velké televizi.

Spolehlivé updaty

Se SHIELD tabletem K1 oceníš naši politiku neustálého vylepšování a aktualizování systému pomocí tzv. OTA (over-the-air updates), a to přímo od NVIDIE.

Ten příští na sebe nenechá dlouho čekat a přinese tabletu update na Android 6.0 Marshmallow, což z něj udělá jedno z prvních zařízení, které bude poslední verzí Androidu disponovat.

Cena a dostupnost

SHIELD tablet K1 je ultimátní tablet pro hráče. Disponuje Wi-Fi připojením a interním úložištěm o kapacitě 16 GB s podporou microSD karty (aktuálně až dalších možných 128 GB). Cena je 5 499 Kč včetně daně. Jako příslušenství je možno dokoupit SHIELD ovladač za 1 599 Kč,SHIELD cover za 799 Kč, SHIELD nabíječku s různými koncovkami za 599 Kč a SHIELD Stylus za 499 Kč.

V Česku a na Slovensku je exkluzivním prodejcem ALZA.cz.