Zavřít reklamu

Létohraní jde do finále

Všechny hry z Létohraní znovu se slevou!

6. 9. 2014    

V závěrečných 24 hodinách Létohraní jsou všechny hry najednou. To je více než 500 her a DLC se slevou až 80 %!

Za posledních devět dnů se herní knihovny hráčů v Česku a na Slovensku rozrostly o tisíce her. Řeč je o těch virtuálních knihovnách, na Steamu, jelikož muve.cz se zaměřuje výhradně na digitální distribuci. Do žebříčku nejprodávanějších her se zařadily tituly Mortal Kombat Komplete Edition, Mafia II, GTA IV, TES: Skyrim Legendary Edition a Batman: Argham Origins. Všechno vynikající hry s cenou v řádech desítek korun.

Pokud vám Mafia II za 49 Kč, GTA IV za 99 Kč nebo Skyrim: Legendary za 269 Kč předtím utekly, nyní máte jedinečnou možnost hry za takto výhodné ceny získat. Poslední výprodej začal 6.9. ve 12:00 a skončí 7.9. ve stejný čas. Vedle PC je v nabídce také několik desítek her pro operační systém Mac OS.

Většina her zakoupených v rámci Létohraní se aktivuje na Steamu (se zárukou funkčního aktivačního klíče), část titulů si můžete stáhnout přímo ze stránek muve.cz. Návod, jak na to, najdete na stránkách obchodu.

O muve.cz:

Internetový obchod s hrami muve.cz funguje na českém trhu od června 2012. Od října 2013 rozšířil nabídku o digitální hry. V e-shopu najdete herní tituly od všech významných herních vydavatelů, jako jsou Bethesda Games, Square Enix, Warner Bros. Interactive nebo 2K Games, ale také nezávislé hry a to jak pro PC, tak i pro Mac. Některé si mohou zákazníci stáhnout přímo z muve.cz, většina se však aktivuje ve službě Steam. Každý ze stovek aktivačních klíčů pochází přímo od oficiálního distributora hry a muve.cz ručí za jejich funkčnost.