Zavřít reklamu

Exkluzivní obsah pro Fifa 14 na Xbox One

Fifa 14 se na Xbox One dočká exkluzivního obsahu.

20. 8. 2013    

Velká jména fotbalových stadionů, jakými jsou Pelé, Patrick Vieira, Freddie Ljungberg, Ruud Gullit nebo Gary Lineker, budou zařazeni do exkluzivního obsahu FIFA 14 Ultimate Team. Tito hráči tak budou dostupní pouze pro konzole Xbox 360 a Xbox One. Do sestavy s dnešními hvězdami fotbalových trávníků tak majitelé FIFA 14 na platformě Xbox budou moci postavit i legendy zvučných jmen.

Každá z fotbalových legend bude mít svůj jedinečný vzhled, unikátní vlastnosti a vlastní životopis. Hráči budou náhodně zahrnuti do Zlatých balíčků v režimu FIFA 14 Ultimate Team pro Xbox 360 a Xbox One. Fanoušci budou moci získat fotbalové legendy pomocí Zlatých balíčků nebo přes Aukce (Transfer Market). S hráči budou moci pak soutěžit ve speciálních turnajích, ve kterých se ukáží schopnosti a talent každé legendy. Každý hráč bude k dispozici v balíčcích po omezenou dobu a v různých časech během celé sezóny.

Microsoft oznámil také speciální edici konzole Xbox 360, která bude v Evropě dostupná od 27. září. Obsahovat bude Konzoli Xbox 360 s 250 GB pevným diskem a hrou FIFA 14 pro Xbox 360.