Zavřít reklamu

Únorová nadílka Xbox Game Passu je tu

Jste předplatiteli Xbox Game Passu? Pak pro vás máme skvělou zprávu.

6. 2. 2020     Zdroj

Xbox

Únor je tu a to znamená pro předplatitele služby Xbox Game Pass jediné – příliv nových her do služby. Ty jsou tentokrát skutečně zajímavé a určitě stojí za vyzkoušení. Co tedy únorový Xbox Game Pass nabízí?

Hráče na konzoli čeká trojice Final Fantasy XV, Wolfenstein Youngblood a Death Squared. Minimálně první dva tituly jsou tedy svým způsobem povinností každého hráče, přestože na Wolfensteina se snášela z úst hráčů vcelku tvrdá kritika. Jedná se však o další díl jedné z nejlegendárnějších herních sérií a tudíž by jejím fanouškům rozhodně neměl uniknout. O Fianl Fantasy se pak zřejmě ani nemá příliš smysl rozepisovat, jelikož i tato hra se dá označit za legendární. Zkrátka nepřijdou ani uživatelé PC verze Xbox Game Passu. I ti se dočkají Wolfensteina Youngblood a Final Fantasy XV, které navíc doplní Death’s Gambit. Jedná se o zajímavé RPG, ve kterém si užijete lité boje i zajímavé úkoly. 

Hry by měly být v tuto chvíli již ke stažení ve Storu jak na PC, tak na Xboxu. Pokud jste tedy doteď nevěděli, co uděláte s nadcházejícím víkendem, plán máte již jasný. Tak hodně štěstí při hře!