Zavřít reklamu

Xbox Live Gold slibuje v listopadu zajímavé hry

Majitelé konzolí Xbox One dostanou tento měsíc zajímavé kousky zdarma.

2. 11. 2019     Zdroj

Xbox

Xbox připravil na dlouhé listopadové večery pro předplatitele Xbox Live Gold další atraktivní nabídku v rámci programu Games with Gold. Můžete se už tradičně těšit na celkem čtyři tituly: dva pro Xbox One a dva pro Xbox 360, přičemž hry pro Xbox 360 jsou díky zpětné kompatibilitě hratelné i na konzolích Xbox One.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daugther

Dostupnost: 1. 11.–30. 11. pro Xbox One

Vezměte do ruky lupu a staňte se nejslavnějším detektivem světa ve hře Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Tato fantastická adventura v sobě spojuje prvky vyšetřování, objevování a akce, zasazené do temného prostředí viktoriánského Londýna, kde se odehrává záhadný příběh obestírající vaši adoptivní dceru. Vývoj příběhu budou ovlivňovat vaše dedukce až do samotného ohromujícího vyvrcholení.

The Final Station

Dostupnost: 16. 11.–15. 12. pro Xbox One

Ve dystopickém světě hry The Final Station se stanete strojvůdci. V tomto postapokalyptickém dobrodružství se všude vyskytují nakažení lidé a vaším cílem je bezpečně dopravovat pasažéry po kolejích z jednoho místa na druhé. Budete muset dbát na to, aby váš vlak byl provozuschopný, hledat přeživší a dostat se do každé další stanice za každou cenu.

Star Wars Jedi Starfighter

Dostupnost: 1.–15. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Prožijte znovu události, které předcházely epizodě II Hvězdných válek ve hře Star Wars Jedi Starfighter. Galaxie se zmítá v chaosu a Adi Gallia je vyslána jedijskou Radou vyšetřit nepokoje v systému Karthakk. Poletíte s ní novým prototypem jedijského hvězdného bitevníku, v němž budete muset manévrovat před nepřítelem, ničit jeho lodě a přenést boj do Obchodní federace. Síla vyráží na let!

Joy Ride Turbo

Dostupnost: 16.–30. 11. pro Xbox One a Xbox 360

Provádějte šílené kaskadérské kousky nebo vyzvěte své přátele na motokárovou „tour de force“ ve hře Joy Ride Turbo. Skákejte z útesů, převádějte své dovednosti a odemkněte si extra auta k ještě bláznivějším a nebezpečnějším pokusům. V této šílené závodní hře nemá zábava žádné hranice.

Další novinky ze světa Xboxu

Xbox Game Pass – nové tituly

  • The Outer Worlds
  • Afterparty
  • Lonely Mountains: Downhill
  • Secret Neighbor
  • LEGO Star Wars III
  • Minit
  • Subnautica (od 7. listopadu)