Zavřít reklamu

Těšte se na Playstation Vita Pets

Příští rok vyjde péče o pejsky na Playstation Vita.

19. 8. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe dnes oznámila příchod nové generace dobrodružství domácích mazlíčků pro PlayStation®Vita – PlayStation Vita Pets. Zažijte vzrušující situace na ostrově Castlewood Island, vytvořte si přátelské vztahy s domácími mazlíčky, kteří reagují na váš hlas a tvář, naučte je různé zábavné kousky a pomozte jim vyřešit různé hádanky.

Hra PlayStation Vita Pets vám přinese dokonalé zážitky s domácím zvířátkem, které patří jen vám. V tomto napínavém dobrodružství, které nemá ve světě her s domácími mazlíčky obdoby, si přijdou na své zejména děti, které budou mít jedinečnou příležitost vychutnat si atmosféru ostrova Castlewood Island.

Toto je nejjednodušší způsob, jak si pořídit domácího mazlíčka bez nepříjemných překvapení na koberci. Zvířátka vypadají a chovají se jako skutečná a dokonce projevující autentické emoce. Každé z nich se vyznačuje osobitými vlastnostmi a povahovými rysy, díky čemuž si mohou děti se svým novým virtuálním kamarádem vytvořit ještě hlubší pouto.

Hra PlayStation Vita Pets přinese díky úžasné technologii rozšířené reality zcela novou dimenzi zábavy s virtuálními domácími mazlíčky. Se svým zvířátkem si však můžete hrát a zažívat dobrodružství nejen ve virtuálním světě. Od nynějška může jít s vámi kamkoli a díky jedinečné technologii AR (rozšířené realitě) ho můžete vzít i na procházku. Zažijte s ním virtuální výcvik a vezměte si ho s sebou všude, kam chcete.

Se svým štěňátkem můžete prožít skvělé okamžiky při hraní her, učení nových kousků, oblékání a dokonce při vyndávání klíšťat! Po výcviku ho můžete vzít na procházku, naučit ho orientovat se v lese a nacházet různé předměty.
Hra PlayStation Vita Pets bude pro platformu PlayStation Vita v Evropě dostupný v roce 2014.