Zavřít reklamu

Legendární Zaklínač 2 vyjde v novém balení s erotickým bonusem

Zaklínač 2: Vrahové králů chystá novou reedici.

3. 4. 2013    

Legendární Zaklínač 2 vyjde v novém balení s erotickým bonusem

Pomozte rozhodnout o jeho obsahu!

Všichni virtuální zabijáci a zabijačky potvor, do střehu! Na přelomu dubna a května se chystá nové balení legendárního Zaklínače 2 v erotické Platinové edici, která by v mnoha jiných zemích byla okamžitě zcenzurována a demonstrativně pálena na hranicích. My v Comgadu se ale nějakých prudérních inkvizitorů jen tak nezalekneme, a tak bychom vás chtěli vyzvat, abyste nám pomohli rozhodnout o jejím obsahu.

Ke slovu tentokrát přijde především cit pro estetično a pronikavý úsudek, neboť jak se brzy přesvědčíte, máme před sebou nelehké rozhodování.

Oč tedy jde – z tajného Geraltova archivu se nám podařilo získat několik vzácných svitků, na nichž je vyobrazena jeho věrná přítelkyně a mocná čarodějka, Triss Ranuncul. A věřte nebo ne, vyobrazena je opravdu věrně. Svitků je celkem osm, nicméně naše magické schopnosti jsou poněkud omezené; do nového balení s hrou se nám tedy podaří přenést jen dva z nich. Pomůžete nám vybrat, které to budou?

Na stránce www.comgad.cz/clanek/8301-zaklinac-2/ se můžete podívat na jejich náhledy, na našich facebookových stránkách www.facebook.com/Comgad pak zvolit svého favorita. Dva artworky, které získají v anketě nejvíce hlasů, se objeví na oboustranném tištěném plakátu nového balení Zaklínače 2 pro PC.

Součástí tohoto balení dále bude: tištěná mapa, 68stránkový manuál, nový remaster hry se zabudovaným patchem 3.0 bez DRM ochrany, 9 DLC a spousta bonusů v digitální podobě, viz zde http://www.comgad.cz/obchod/pc-hry/rpg/zaklinac-2-vrahove-kralu-platinova-edice/.