Zavřít reklamu

Cyberpunk 2077 okouká od Zaklínače nejméně jednu užitečnou věc

Užitečné věci zkrátka přetrvávají.

17. 6. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Vývojářské studio CD Projekt RED má naprostá většina z nás zřejmě spojeno se Zaklínačem, který je zřejmě jednou z nejlepších herních sérií všech dob. Polští vývojáři však zřejmě tuší, že je čas jít zase o dům dál a již poměrně dlouho proto pracují na novince Cyberpunk 2077, která by měla Zaklínače a vlastně i naprostou většinu ostatních her strčit do kapsy. Pokud si však myslíte, že se kvůli tomu CD Projekt RED rozhodne vsadit na zcela nové pořádky a co Cyberpunku nevloží ani jeden prvek ze Zaklínače, jste na omylu. 

Mapa světa Zaklínače je skutečně gigantická a bez koně se po ní cestuje skutečně dlouho. Skvělou vychytávkou tak je možnost přivolat si svého věrného koníka a to prakticky kdekoliv jen jste. Tuto vychytávku následně okoukalo mnoho dalších her včetně Red Dead Redemption či Kingdom Come a světe div se, dorazí i do Cyberpunku. Na koních v něm však samozřejmě jezdit nebudete. Podle herního designéra Pawla Saska z CD Projektu však bude možné na dálku přivolat auta či motorky. Tyto dopravní prostředky budou samozřejmě, jak se v budoucnosti sluší a patří, chytré a tudíž vás stejně jako koně bez problému najdou. 

Invalid post ID.

V tuto chvíli ještě není zcela jasné, kolik aut a motorek budeme ve vozovém parku mít, jelikož v tom nemají paradoxně jasno ani samotní vývojáři. Snad se však dočkáme skutečně plných garáží, ze kterých si své favority vybere každý z nás. Přeci jen, jak často se nám poštěstí prohánět se v autech budoucnosti?