Zavřít reklamu

Fanoušek si mohl zahrát Total War: Rome 2 před svou smrtí

Fanoušek série Total War dostal od vývojářů možnost zahrát si Total War: Rome 2 předtím než podlehl na rakovinu.

21. 3. 2013    

Total War má na světě mnoho příznivců a čtyřiadvacetiletý James byl jedním z těch největších. Bohužel mu doktoři diagnostikovali rakovinu. Díky organizaci Willow Foundation se mu splnil jeho velký sen, a to možnost setkat se se samotnými vývojáři z Creative Assembly.

James dostal možnost zahrát si alpha verzi Total War: Rome 2 ještě před jeho oznámením a měl možnost se autorů zeptat na nejrůznější věci. Podle autorů byl neskutečně nadšený, že mu to bylo umožněno a s nadšením se vyptával. Bohužel nedlouho poté co studio navštívil zemřel. Komunitní manažer, Craig Laylock řekl:

„Pro Jamese to byl významný den. Jeho nadšení neznalo hranic. Měl spoustu otázek a poskytl nám jasné a stručné návrhy pro různé funkce ve hře. Když jsem se nedávno dozvěděl, že James zemřel, bylo to zničující. I když jsem v jeho společnosti strávil jen několik hodin, je to naprosto devastující, protože on byl schopen nám tady ve studiu ukázat, jak vášniví byl pro naše hry. A i když nebude moci být u vydání Rome 2. Bude nadále žit určitým způsobem v naší hře a pokaždé když ho uvidím, vybaví se mi, jaký to byl skvělý chlap.“

Na počest Jamesovi, se rozhodli autoři Jamese ztvárnit jeho samotného jako jednoho z generálů v Total War: Rome 2, které vyjde pro PC koncem tohoto roku.