Zavřít reklamu

Dnes vychází Battlefield 3: Aftermath

Dnešním dnem je k dispozici DLC pro Battlefield 3. Nese název Aftermath.

27. 11. 2012    

Studio DICE společnosti Electronic Arts dnes oznámilo vydání čtvrtého digitálního rozšíření pro hru Battlefield 3 s podtitulem Battlefield 3™: Aftermath pro členy programu Battlefield 3 Premium na platformě PlayStation®3. Battlefield 3: Aftermath přináší zcela nový druh boje v městské zástavbě na čtyřech nových mapách s vertikální i horizontálním uspořádáním. Na jejich ploše se budou odehrávat akce s cílem ovládnout lokality v Íránu zničeného zemětřesením. Podle portálu G4TV „si studio DICE v nových rozšířeních ke stažení dále velmi kreativně pohrává s podobou multiplayerové akce v Battlefieldu 3. Aftermath se ukazuje být z celé kolekce prozatím zdaleka tím nejoriginálnějším.“

V rozšíření Battlefield 3: Aftermath musí hráči prokličkovat zdevastovanými městy, čtvrtěmi a ulicemi ve třech nových typech vojenské techniky, mezi nimiž nechybí modifikovaný transportér pěchoty a pro bojové účely přestavěné civilní vozidlo. Battlefield 3: Aftermath rovněž uvede na scénu nový herní mód Scavenger. Jde o mód typu conquest s předem daným cílem, kde se hráči pohybují vyzbrojeni jen jednou poboční zbraní a snaží se najít silnější výzbroj, která umožní přežít jim i jejich četě. Kromě toho Battlefield 3: Aftermath nabídne novou vysoce účinnou a univerzální kuši k neslyšné likvidaci protivníků, deset nových úkolů, trofeje, úspěchy a mnoho dalšího.

Harmonogram vydání rozšíření Battlefield 3: Aftermath:

PlayStation®3 Xbox 360® a PC

Členové Battlefield 3 Premium 27. 11. 4. 12.

Hráči Battlefield 3 11. 12. 18. 12.

Battlefield 3 se záhy stal komerčně nejúspěšnějším titulem ve více než dvacetileté historii EA se 17 milióny prodaných kopií na kontě a pozitivními recenzemi atraktivní kampaně pro jednoho hráče, intenzivní kooperativních misí a multiplayeru světové extratřídy. Programu Battlefield 3 Premium, který odstartoval v červnu letošního roku, přilákal již více než dva milióny členů, jimž s předstihem nabízí tematická digitální rozšíření – Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Battlefield 3: Aftermath a Battlefield 3: End Game (vyjde v březnu 2013) – za jednotnou cenu 49,99 € na platformách PlayStation® Network a PC (Origin.com) nebo 4000 bodů MS Points na platformě Xbox LIVE® Marketplace. Aktuální majitelé hry Battlefield 3 mohou přejít na Battlefield 3 Premium kdykoli, za což okamžitě získají veškerý výše uvedený obsah plus obsah nový v době jeho vydání.