Zavřít reklamu

Battlefield 1942 je k dispozici zdarma

EA uvolnilo hru Battlefield 1942 zadarmo. Je ke stažení na Originu.

6. 11. 2012    

DICE, vývojářské studio společnosti Electronic Arts oznamuje, že počínaje včerejším dnem uvolňuje PC verzi hry Battlefield 1942 ke stažení zdarma na www.Origin.com/demos. Oslavuje tím desetileté výročí série a dva miliony uživatelů služby Battlefield 3 Premium, která debutovala letos v červnu. Battlefield 3 Premium přináší hráčům pět stažitelných tematických balíčků se zcela novou a odlišnou herní náplní: 20 nových herních map s novými herními režimy, nová vozidla a zbraně a další doplňky. Každý měsíc se přes 5,2 milionu aktivních hráčů zapojí do online bitev Battllefield 3 a velké množství z nich se těší na nový obsah, který jim Battlefield 3 Premium nabízí.

„Když jsme před deseti lety vydali Battlefield 1942, chtěli jsme vytvořit akční hru z pohledu první osoby, která by posunula hranice kreativity, inovací a herního designu. Toho jsme chtěli dosáhnout přestavením otevřeného bojiště na zemi, ve vzduchu i na moři,“ řekl Karl Magnus Troedsson, viceprezident a generální manažer studia DICE. „Přijetí série Battlefeld bylo už od začátku skvělé díky fanouškům. Každý den se snažíme pro komunitu vytvářet ty nejlepší možné hry a nové způsoby hraní, což je evidentní na službě Battlefield 3 Premium. Digitální reedicí hry Battlefield 1942 chceme fanouškům poděkovat a nabídnout všem hráčům možnost připomenout si, jak to všechno vlastně kdysi začalo.“

U příležitosti nového vydání Battlefield 1942 bude navíc česká pobočka Electronic Arts v následujících dnech spouštět vlastní servery pro podporu tohoto již legendárního titulu. Více se dozvíte přímo na Facebook stránce http://www.facebook.com/battlefield.czsk.

Od vydání hry Battlefield 3 v říjnu 2011 strávili fanoušci v multiplayerových bitvách nespočet herních hodin a překonali v herních statistikách opravdu působivá čísla:

  • 95 miliard uzdravení
  • 4 miliardy oživení defibrilátorem
  • 3 miliardy zničených vozidel
  • 2 biliony vystřelených nábojů

V červnu debutující Battlefield 3 Premium přináší hráčům pět masivních tematických herních rozšíření: Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill a v brzké době vycházející Battlefield 3: Aftermath (prosinec 2012) spolu s finálním Battllefield 3: End Game (březen 2013).