Zavřít reklamu

Domácí mazlíčci v The Sims 3

Po menší ostudě s The Sims Medieval vývojáři Simíků vsází na jistotu, a to vydat díl a pak nezpočet DLC balíčků. Tentokrát řady u třetího dílu doplní DLC Pets. S domácími mazlíčky už mají v Maxis zkušenosti z druhého dílu takže by neměl nastat problém. V druhém díle jsem si koupili mazlíčka a museli se […]

3. 6. 2011    

Po menší ostudě s The Sims Medieval vývojáři Simíků vsází na jistotu, a to vydat díl a pak nezpočet DLC balíčků. Tentokrát řady u třetího dílu doplní DLC Pets. S domácími mazlíčky už mají v Maxis zkušenosti z druhého dílu takže by neměl nastat problém.

V druhém díle jsem si koupili mazlíčka a museli se o něj starat, ale tentokrát budeme sami hrát za psa nebo kočku. Jelikož by jste třeba jako kočka neměli kromě pospávání a olizování co dělat, je zde k dizpozici i zvířecí kariéra. Psi si střihnou roli policejního drogového psa nebo kočky nahradí sexy modelky a budou se ladně procházet po molu. Dalším přínosem je, že zde najde uplatňění Kinect, přes který hlasem budete dávat povely. Ještě se neví kdy, ale The Sims 3: Pets vyjde na X360, PC a MAC.