Zavřít reklamu

Hlavní nepřítel z Uncharted 3

Fanoušci série Uncharted určitě dychtí po jakékoliv informaci, která se ohledně třetího pokračování objeví. Uncharted 3: Drakes Deception bude skutečným skvostem na herním poli, to vám můžeme slíbit již teď. Ale teď k věci, máme pro vás představení úhlavního nepřítele. Posledně si Drake vyřizoval účty s drsným žoldákem Lazarevičem. Nyní však vývojáři z Naughty Dog […]

9. 3. 2011    

Fanoušci série Uncharted určitě dychtí po jakékoliv informaci, která se ohledně třetího pokračování objeví. Uncharted 3: Drakes Deception bude skutečným skvostem na herním poli, to vám můžeme slíbit již teď. Ale teď k věci, máme pro vás představení úhlavního nepřítele. Posledně si Drake vyřizoval účty s drsným žoldákem Lazarevičem. Nyní však vývojáři z Naughty Dog překvapili. Novým nepřítelem je totiž žena.

Konkrétně Katherine Marlowe. Co o ní víme? Pochází z Británie a má propletený osud jak s Nathanem, tak s jeho parťákem Sullym. V novém traileru se tato žena představuje tím, že Drakeovi sebere rodinný prsten. Navíc je dobře obeznámena s odkazem Francise Drakea. Uncharted 3: Drakes Deception vyjde 1. listopadu exkluzivně pro Playstation 3, a to i s podporou 3D zobrazení.