Zavřít reklamu

Čtvrtý LAN turnaj v Call of Duty 2! Vítězí Esuba!

V sobotu se v pražské počítačové herně BattleZone uskutečnil již čtvrtý LAN turnaj ve hře Call of Duty 2! Tato hra rozhodně není žádnou novinkou. Na trh se dostala již v roce 2005, ale stále se drží díky propracovanému multiplayeru, na který její komunita nedá dopustit a novější hry je zkrátka nelákají, protože jejich Call […]

9. 3. 2011    

V sobotu se v pražské počítačové herně BattleZone uskutečnil již čtvrtý LAN turnaj ve hře Call of Duty 2! Tato hra rozhodně není žádnou novinkou. Na trh se dostala již v roce 2005, ale stále se drží díky propracovanému multiplayeru, na který její komunita nedá dopustit a novější hry je zkrátka nelákají, protože jejich Call of Duty 2 je nejlepší. Turnaj s pořadovým číslem 4. pořádal herní portál Grunex.com a o energii hráčů se postaraly desítky plechovek energeťáků Big Shock!, které jsou tradičním sponzorem Call of Duty 2 LAN turnajů. Jak tedy Big Shock! CoD2 LAN #4 dopadla?

Turnaj byl oznámen pro 8 týmů, což je i maximální kapacita pražské herny. Organizátoři turnaje z portálu Grunex.com záměrně zvolili tento počet z důvodu, aby si hráči během celého dne zahráli co nejvíce. Hrálo se systémem každý s každým, což hráčům zaručoval odehrání minimálně 7 zápasů, takže si zapařili do sytosti. V sobotu 5. března se začali hráči z celé České republiky sjíždět už v ranních hodinách, aby si před startem prvních zápasů stihli nastavit svůj PC a rozehrát se. Ze základní skupiny postoupili do finálového play-off 4 nejlepší týmy, kterými se dle očekávání stali favorité, konkrétně týmy eSuba, BEASTS, eEriness a Fox Company.

Hráči s sebou přivedli také své přítelkyně, které je podporovaly.

Finálové zápasy byly streamované online na portálu Grunex.com, a tak hráči z celé republiky mohli přímým přenosem sledovat napínavé momenty z pražské herny. Do finále se prostřílely celky eSuby a BEASTS, což byli největší favorité turnaje a podle toho vypadala i rivalita a hecování před finálovým zápasem. Přesnější mušku měli nakonec borci z eSuby, kteří si kromě energeťáků Big Shock! odnesli také finanční odměnu a roční předplatné herního magazínu LEVEL!

Vítězem čtvrtého pokračování Big Shock CoD2 LAN se dle očekávání stala eSuba.

Turnaj si hráči velmi chválili. Organizátoři tedy slíbili, že již brzy oznámí další turnaj, který bude pravděpodobně pro 16 týmů a můžeme tudíž očekávat i mezinárodní účast, protože o prestižnosti lokálních turnajů se už doslechly i evropské týmy! O dalších akcích Vás samozřejmě budeme informovat.

Více informací na Grunex.com