Zavřít reklamu

Nové Call of Duty klepe na dveře

Milovníci legendární série, jásejte.

29. 5. 2019     Zdroj

Call of Duty

Milovníci legendární herní série Call of Duty zbystřete. Již brzy se totiž velmi pravděpodobně dočkáme představení jeho nového dílu. Naznačují to alespoň účty hry na sociálních sítích, které se zbarvily do černé, což lze považovat za předzvěst příchodu nového dílu. To potvrzuje i slogan zřejmě nového dílu, který se na sociálních sítích objevil – Going dark. 

Invalid post ID.

V minulosti probíhalo představení nových dílů legendárního Call of Duty zpravidla v květnu, přičemž červnová E3 pak o hře přinesla další detaily. Je tedy vcelku pravděpodobné, že i letošek bude v tomto ohledu stejný a ohlášení CoD se dočkáme buď dnes, zítra nebo pozítří. Poté už je tu totiž červen. Některé zdroje však tvrdí, že to Activison skutečně v květnu stihne. Nechme se tak překvapit. 

Invalid post ID.

O novém dílu toho zatím příliš mnoho nevíme. Jmenovat by se však měl Modern Warfare a měl by snad navazovat na minisérii Modern Warfare, která byla mezi hráči Call of Duty skutečně oblíbená. Na rozdíl od předešlého Black Ops IV bychom se měli u novinky opět dočkat kampaně, což je pro milovníky propracovaného příběhu s krásnou grafikou úžasná zpráva. Snad tedy hra naplní veškerá očekávání.