Zavřít reklamu

NFS: Hot Pursuit s dalšími přídavky

Oceňovaná závodní hra Need for Speed Hot Pursuit se již za pár dní dočká nového stažitelného balíčku a další budou brzy následovat. Balíčky budou k dispozici ke stažení za stejnou částku 6,99 USD nebo 560 MS bodů na PlayStation Network a Xbox Live Marketplace. Všechna tři DLC nabídnou nový herní obsah, trofeje a dosažitelné úspěchy. […]

17. 2. 2011    

Oceňovaná závodní hra Need for Speed Hot Pursuit se již za pár dní dočká nového stažitelného balíčku a další budou brzy následovat. Balíčky budou k dispozici ke stažení za stejnou částku 6,99 USD nebo 560 MS bodů na PlayStation Network a Xbox Live Marketplace. Všechna tři DLC nabídnou nový herní obsah, trofeje a dosažitelné úspěchy.

Armed and Dangerous – první DLC přinese 22. února 2011 dva nové módy. V Most Wanted budou policisté pronásledovat specifického závodníka, kterého ostatní budou chránit, aby nebyl dopaden. Naopak v Arms Race hraje každý za sebe a pomocí všech dostupných zbraní se bude snažit, aby byl právě tím, kdo do cíle dojede na první pozici.

Lamborghini Untamed – 1. března 2011 dorazí tři pořádně nadupaná auta ze stáje Lamborghini: Diablo SV, Countach LP5000 QV a Sesto Elemento. Všechna budou dostupná za závodníky i policisty a společně s nimi se dočkáte také deseti extra závodů.


Porsche Unleashed – 8. března 2011 se vaše garáže rozšíří ještě o další tři krasavce, tentokrát ale od automobilky Porsche: 911 Turbo (1982 Edition), 959 a 911 Speedster. Opět nebude chybět deset bonusových závodů.