Zavřít reklamu

Dark Souls se vybarvuje

Autoři naprosto hardcore RPG Demon’s Souls již pilně pracují na zcela novém díle a nepůjde pouze o přímé pokračování. Demon’s Souls se zapsalo do srdcí hráčů jako jedna z nejtěžších her na Playstationu 3 vůbec a možná nejen tam. Pokračování bylo oznámeno jako Project Dark, nyní však došlo na oznámení oficiálního názvu, kterým je Dark […]

1. 2. 2011    

Autoři naprosto hardcore RPG Demon’s Souls již pilně pracují na zcela novém díle a nepůjde pouze o přímé pokračování. Demon’s Souls se zapsalo do srdcí hráčů jako jedna z nejtěžších her na Playstationu 3 vůbec a možná nejen tam. Pokračování bylo oznámeno jako Project Dark, nyní však došlo na oznámení oficiálního názvu, kterým je Dark Souls. Díky japonskému časopisu Famitsu se k nám dostávají prvotní informace. Zásadní změnou projde systém bojů a grafický engine s tím také souvisí fakt, že hra bude mít svůj otevřený svět a vy se budete moci vydat kamkoliv.

V základních principech má být hra stejná, aby zachovala hrdost svého předchůdce, tudíž bude opět náramně obtížná, přimž s každou vaší smrtí bude hra těžší a těžší. Rozvoj postavy bude komplexnější a propracovanější. Tím pádem dojde k tomu, že v online režimu se nebudou scházet podobné postavy jako v prvním díle. Multiplayer a kooperace chybět nebude. A co nás hlavně zajímá, tak to je fakt, že hra vyjde v Japonsku již tento rok, a to zřejmě na podzim. Evropa se tedy dočká zřejmě až začátkem příštího roku. Už aby to bylo!