Zavřít reklamu

Známe datum vydání nového rozšíření k Hearthstonu

Výlet do pustin Azerothu započne co nevidět.

19. 3. 2021    

Jak jsme vás informovali minulý měsíc, Heartstone se co nevidět dočká nového rozšíření Forged in the Barrens. Nová sada, odehrávající se v pustinách světa Azerothu, ovšem doteď něměla dané datum vydání. Společně s postupně se odhalující karty ovšem nyní i vývojáři z Blizzardu seznali, že nám tohle tajemství mohou prozradit. Forged in the Barrens tak vyjde už poměrně brzy. Rozšíření se v Hearthstonu dočkáme už 30. března.

A co že do hry posledního března vlastně dorazí? V první řadě 135 nových karet. Na těch budete moci nově objevit herní mechaniku Frenzy, která se aktivuje vždy, když minion dostane vůbec první zranění. Velkou novinkou je i začazení jednotlivých kouzel do škol magie. Princip, ve kterým se stejné schopnosti dělí i ve World of Warcraft, dokonce vývojáři aplikují i zpětně na starší kartičky. Nebudete se tak muset bát toho, že byste byli ochuzeni o pořádnou dávku synergií.

Pro buducnost Heartshtonu, zejména pro letošní rok gryfa, jsou důležití nově představení žoldáci. Ty najdete na legendárních kartách a jejich příběhy budeme sledovat po celý následující rok, i v dalších, zatím neoznámených rozšířeních. Je toho tedy dost, na co se věrní hráči Hearthstonu můžou těšit. Pokud si chcete zahrát dříve než 30. března, můžete si hru stáhnout zcela zdarma z Google Play či z App Storu.