Zavřít reklamu

Hearthstone se dočká nové sady a originálního herního módu

Další sada chce oživit zašlou slávu karetní hry.

24. 2. 2021     Zdroj

Na výroční akci Blizzcon se představilo nové rozšíření do karetní hry Hearthstone. Vývojáři z Blizzardu nás tentokrát zavedou do nehostiných pustín, kde přežijí jen ti nejvynalézavější hrdinové a žoldáci. Sada Forged in the Barrens má hráčům nabídnout 135 nových karet a jednu zcela novou herní mechaniku.

Nová mechanika Frenzy, kterou budou disponovat vaší minioni, vám přiřkne speciální efekt, když je minion s touto schopností poprvé zraněn. Novinkou bude také ve hře rozdělení kouzel do jednotlivých škol magie, které můžete znát například z World of Warcraft. Tímto procesem navíc kromě nových karet zpětně projdou i kouzla již dříve vydaná. Sada také představí zcela nové legendární miniony ve formě žoldáků, jejichž příběh budeme sledovat v průběhu celého následujícího roku. Příchod sady je na spadnutí, plánují se s ní v následujících týdench.

Společně s oznámením nové řady si Blizzard přichystal i představení zcela nového herního módu. V Mercenaries si budete piplat tým legendárních hrdinů, které budete nasazovat do taktických bojů jak proti počítačovému protivníkovi, tak proti týmům ostatních hráčů. Herní mód by měl do hry dorazit v průběhu roku.