Zavřít reklamu

Watch Dogs 3 začíná vypadat nadějně

Od důvěryhodného zdroje se na svět dostaly nové informace o Watch Dogs 3.

11. 4. 2018    

Přestože se druhý díl Watch Dogs moc nepovedl, Ubisoft už s největší pravděpodobností pracuje na Watch Dogs 3.

O Watch Dogs 3 se dá najít spoustu spekulací a domněnek, které byly ještě navíc posíleny aprílovým vtípkem. V něm šlo o to, aby si hráči mysleli, že se jim povedlo hacknout do serveru UPlay a vytáhnout „tajné informace“. Na Twitteru Ubisoft přidal i záhadný příspěvek, který pak během dvou minut opět zmizel, přičemž cílem bylo, aby si ho někdo všiml a pokud možno vyfotil, aby se spekulace ještě posílily a bylo o čem mluvit.

Ovšem jednu poměrně důležitou informaci potvrdil komunikační robot Sam, který Ubisoft používá ke komunikaci s fanoušky. Na otázku, jestli má Watch Dogs 3 vyjít, Sam odpověděl: „Hra ještě sice není zcela dokončená, ale asistent se už nemůže dočkat, až si ji také vyzkoušíte.“ Teď se samozřejmě nabízí otázka, jestli Ubisoft vážně právě „omylem“ potvrdil Watch Dogs 3. O to větší váhu má tato informace, protože Sama můžeme považovat za poměrně důvěryhodný zdroj informací.

Podle dřívějších informací, kam úspěšně vedly předchozí spekulace, by se třetí díl mohl odehrávat v Londýně. Tyto informace ale stále musíme brát s rezervou, protože ještě nebyly nijak potvrzeny a pravděpodobně ještě pár týdnů zůstanou nezodpovězeny. Minimálně však do červnové E3, kde by pravděpodobně k oznámení Watch Dogs 3 mohlo dojít. V našem dřívějším článku se můžete podívat, co by se teoreticky mohlo ve třetím díle objevit, popřípadě, co by mělo být uděláno lépe.