Zavřít reklamu

Square Enix bude mít v rámci E3 vlastní konferenci

Vydavatel Square Enix bude mít poprvé v historii E3 samostatnou konferenci. Kdy a co na ní uvidíme?

9. 5. 2018    

Společnost Square Enix již dlouhá léta oznamuje skrze své partnery Sony a Microsoft na E3 zajímavé tituly. Nyní však dospěla do bodu, kdy usoudila, že je načase to hráčům servírovat přímo. Kromě velkých hráčů tak letos uvidíme i další tiskovou konferenci, která se uskuteční poprvé.

A vypadá to, že nás čekají opravdu velké věci. Square Enix potvrzuje, že letos na E3 nás čekají velká oznámení a zřejmě ne pouze jedno. Samozřejmě se horečně spekuluje nad tím, co že by mohlo být oznámeno a odprezentováno, jelikož Square Enix je velký hráč a samostatná konference naznačuje, že by nemělo jít o nic malého.

Square Enix má dostatek silných značek

Pochopitelně dojde i na prezentaci již známých titulů jako je Shadow of the Tomb Raider, Kingdom Hearts III, Dragon Quest XI a tak dále. Zřejmě dojde i na představení dlouho očekávaného remaku Final Fantasy VII, který byl oznámen před 3 lety. Rovněž by mohl být představen nějaký titul i pro Nintendo Switch a tvůrci Final Fantasy XV se nechali slyšet, že by titul rádi ještě něčím přiživili.

Před nějakou dobou se také osamostatnilo studio IO Interactive, které nyní kutí dalšího Hitmana a nespadá již pod Square Enix je však dost pravděpodobné, že další Hitman by mohl pod tímto vydavatelem i tak vyjít. Pochopitelně budou oznámeny i zcela nové tituly, které zatím veřejnost neviděla. Tipujeme, že bude představena druhá řada Life is Strange a možná i nové Just Cause.

A kdy se můžeme konkrétně na tiskovou konferenci těšit? Square Enix ji bude mít v pondělí 11. června, a to v 18 hodin. O délce samotné konference zatím nepadlo ani slovo. K příležitosti samotné konference byla spuštěna i oficiální webová prezentace.

Zdroj: wccftech.com