Zavřít reklamu

Ratchet a Clank dorazí na PS5 krátce po jeho vydání

Nové dobrodružství galaktického hrdiny a jeho robotického kámoše tu bude co nevidět.

28. 8. 2020     Zdroj

Ratchet s Clankem dorazí v novém pokračování Rift Apart na Playstation 5 dříve, než jsme původně předpokládali. Představení hry nenabídlo pevné datum vydání, teď ale Sony oznámilo, že se jí dočkáme v období krátce po vydání konzole. Legendární série tak vkročí do dalšího období své existence pravděpodobně na začátku roku 2021. Oznámení doprovázela nesetříhaná verze první ukázky ze hry.

Gameplay ze hry ukazuje možnosti super-rychlého SSD v útrobách nového Playstationu. Přesouvání mezi jednotlivými světy je okamžité. Sami vývojáři slibují, že hru dohrajeme bez toho, aniž bysme viděli byť jen jedinou nahrávací obrazovku. Po vypuštění videa nelze dělat nic jiného než jen pochvalně přikyvovat.

Rift Apart se z hlediska gameplaye nezdá být revolučním milníkem série. Kromě využívání dimenzionálních trhlin se můžeme těšit na starou dobrou hratelnost, kterou od Ratcheta s Clankem známe už takřka dvacet let. Tentokrát ovšem v nejmodernějším pojetí a bez ztraceného času při nahrávání dalších číástí hry.